6d 5h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33036a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
6d 5h
MATTA, Marocko, ull, ca 295 x 195 cm_32924a_8dc5ac1ac2b96a0_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 295 x 195 cm
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering5 000 SEK
6d 5h
ANTONIO CITTERIO, soffa, "Tight", Maxalto B&B Italia, 2000-tal_32976a_lg.jpeg
ANTONIO CITTERIO, soffa, "Tight", Maxalto B&B Italia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
6d 5h
YTTERFODER, keramik, Italien, 1900-talets andra hälft_32896a_8dc5acd67ec0357_lg.jpeg
YTTERFODER, keramik, Italien, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 5h
BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt_32955a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 5h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_32933a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 5h
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 29 g_32683a_8dc59ffd4714636_lg.jpeg
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 29 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 5h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), 3 st, blyerts, signerade och daterade bla 76_32984a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
SVEPASK OCH OSTFORM, allmoge, spån och rot, 1800-/1900-tal_32784a_8dc5a2a86767e59_lg.jpeg
SVEPASK OCH OSTFORM, allmoge, spån och rot, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 5h
MATTA, Kelim, ca 297 x 199 cm_32988a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 297 x 199 cm
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 5h
KONJAKSKUPOR, 11 st, glas, Orrefors, 1900-/2000-tal_32855a_8dc5aef4a062486_lg.jpeg
KONJAKSKUPOR, 11 st, glas, Orrefors, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
GARDINSTÄNGER, 1 par, bronserat trä, 1900-/2000-tal_32797a_8dc5aef10cf44b2_lg.jpeg
GARDINSTÄNGER, 1 par, bronserat trä, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 5h
GARDINSTÄNGER, 1 par, bemålat och bronserat trä, 1900-/2000-tal_32819a_8dc5aef06148825_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
GARDINSTÅNG, patinerad mässing, 2000-tal_32837a_8dc5aef192ddb00_lg.jpeg
GARDINSTÅNG, patinerad mässing, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 5h
SÄNGGAVEL, gustaviansk stil, IB Laursen Furniture Danmark, 2000-tal_32854a_8dc5a318cb8fe7a_lg.jpeg
SÄNGGAVEL, gustaviansk stil, IB Laursen Furniture Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets slut_32811a_8dc5a32105d5555_lg.jpeg
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
GARDINLÄNGDER, 1 par, 1900-/2000-tal_32817a_8dc5aefce6489f9_lg.jpeg
GARDINLÄNGDER, 1 par, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 5h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32716a_8dc5937eb843849_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32717a_8dc5937f403e310_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32718a_8dc5937fc3d7522_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
DOCKA, porslin, märkt RBS, sannolikt Tyskland 1900-talets slut_32841a_8dc5acdd864a144_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
VINKYLARE, kristall, 1900-talets andra hälft _32757a_8dc5ac0a5cab579_lg.jpeg
VINKYLARE, kristall, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 6h
BANG & OLUFSEN, tv, sannolikt sent 1900-tal_32815a_8dc5a31e2dda92e_lg.jpeg
BANG & OLUFSEN, tv, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 6h
SVEN PALMQVIST, vas, kristall, Orrefors, signerad _32970a_lg.jpeg
SVEN PALMQVIST, vas, kristall, Orrefors, signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
FIOL, med stråke och etui, tidigt 1900-tal_32668a_8dc59feb7914d79_lg.jpeg
FIOL, med stråke och etui, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
DAMARMBANDSUR, Rutina, 1900-talets mitt_33008a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Rutina, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 6h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32694a_8dc593740658fde_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 6h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32709a_8dc593759158cb1_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 6h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32693a_8dc59374fc096a8_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 6h
DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38_32095a_8dc4efe1b70f1bb_lg.jpeg
DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
CAPE, Weill, 2000-tal_32852a_8dc5af011bf8b85_lg.jpeg
CAPE, Weill, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
TAKLAMPA, "Ginetta", Slamp, formgiven av Nigel Coates, 2000-tal_32946a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Ginetta", Slamp, formgiven av Nigel Coates, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 6h
BORDSFOTOGENLAMPOR, 1 par, glas, sannolikt tidigt 1900-tal_32790a_8dc5a2aa36c3d87_lg.jpeg
BORDSFOTOGENLAMPOR, 1 par, glas, sannolikt tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 6h
KUDDAR, 1 par, linne, 2000-tal _32885a_8dc5ac15f715eaf_lg.jpeg
KUDDAR, 1 par, linne, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
6d 6h
GARDINLÄNGDER, 1 par, 1900-/2000-tal_32796a_8dc5aefe299e463_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
TALLRIKSSTÄLL OCH SOCKLAR, svärtat trä, 1900-tal_32755a_8dc5ac071092746_lg.jpeg
TALLRIKSSTÄLL OCH SOCKLAR, svärtat trä, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 6h
RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "Belleville", för Vitra_33007a_lg.jpeg
RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "Belleville", för Vitra
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 6h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 75_32952a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 6h
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft _32780a_8dc5ac07c933bde_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 6h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 88 cm_33006a_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 88 cm
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 500 SEK
6d 6h
ORIENTMATTA, ca 296 x 199 cm_32951a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, ca 296 x 199 cm
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 6h
FÅTÖLJ, metall, 2000-tal_32878a_8dc5a314ea2551b_lg.jpeg
FÅTÖLJ, metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 6h
BROSCHNÅL, 18k guld, med turkos och orientpärlor, GD & Co 1972, vikt ca 1,9 g_33003a_lg.jpeg
BROSCHNÅL, 18k guld, med turkos och orientpärlor, GD & Co 1972, vikt ca 1,9 g
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 6h
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal_32710a_8dc59376b24a703_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 6h
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal_32712a_8dc593783476866_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 6h
FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien_32961a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 6h
KISTA, orientalisk, skuret trä, 1900-tal_32737a_8dc59fed6b03ab4_lg.jpeg
KISTA, orientalisk, skuret trä, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 5h
HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal_32685a_8dc5935f4473ebd_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK