6d 15h
ROCK/KIMONO, Japan, sannolikt sent 1900-tal_33573a_8dc6531949a660e_lg.jpeg
ROCK/KIMONO, Japan, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 15h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33743a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 15h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33702a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 15h
SKÅL, glas, Orrefors, troligen Olle Alberius, signerad och etikettmärkt_33815a_8dc65e7c9d703a1_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 15h
KÄPP, med silverkrycka, 1900-tal_33570a_8dc6530f68d5111_lg.jpeg
KÄPP, med silverkrycka, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 15h
ERIK HÖGLUND, golvkandelaber, smide, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft_33699a_lg.jpeg
ERIK HÖGLUND, golvkandelaber, smide, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 15h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_33771a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 15h
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal_33511a_8dc638c4313f358_lg.jpeg
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 15h
SKÅLAR OCH SKÅLFAT, 3 del, keramik, Laholm, 1900-talets mitt _33814a_8dc65c20492da6c_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 15h
TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal_33726a_lg.jpeg
TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 13h
LYCKOTROLL, plast, Thomas Dam, Danmark, sannolikt 1970-tal_33300a_8dc65038d38ef33_lg.jpeg
LYCKOTROLL, plast, Thomas Dam, Danmark, sannolikt 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 13h
KITTEL, svartmålad plåt, 1900-tal, större modell_33697a_lg.jpeg
KITTEL, svartmålad plåt, 1900-tal, större modell
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 13h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33339a_8dc65c0a5f44360_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 13h
ISHINK, Alfi, 1900-talets andra hälft_33721a_lg.jpeg
ISHINK, Alfi, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
STIG LINDBERG, kaffekoppar med fat, 11 st, "Birka", Gustavsberg_33687a_8dc65c2188ce308_lg.jpeg
STIG LINDBERG, kaffekoppar med fat, 11 st, "Birka", Gustavsberg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 14h
SPEGEL, funkis, 1930/40-tal_33780a_lg.jpeg
SPEGEL, funkis, 1930/40-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 14h
PÄLSKAPPA, dam, sent 1900-/2000-tal_33572a_8dc65314f700ecb_lg.jpeg
PÄLSKAPPA, dam, sent 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
KAPPA, dam, Maska, strlk 38_33594a_8dc65316f70bf61_lg.jpeg
KAPPA, dam, Maska, strlk 38
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
MATTA, Kelim, ca 299 x 198 cm_33762a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 299 x 198 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 14h
LISA LARSON, figur, stengods, björn, ur serien "Lill-Skansen", Gustavsberg_33689a_lg.jpeg
LISA LARSON, figur, stengods, björn, ur serien "Lill-Skansen", Gustavsberg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad_33807a_8dc65c139fac551_lg.jpeg
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft _33667a_8dc6504c06c39ee_lg.jpeg
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33873a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 14h
KNÄCKEBRÖDSKRIN OCH KAKBURK, metall, Nilsjohan, 1900-talets mitt_33812a_8dc65c222a8f97f_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_33845a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 14h
ANTONIO CITTERIO, sittpuff, "Tight", Maxalto B&B Italia, 2000-tal_33718a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 14h
MATTA, Kelim, ca 293 x 205 cm_33727a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 293 x 205 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 14h
_33803a_8dc65c165bb422d_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
TAVLOR, 7 st, marin stil, 2000-tal_33724a_lg.jpeg
TAVLOR, 7 st, marin stil, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
ASK, i form av bok, 2000-tal_33698a_lg.jpeg
ASK, i form av bok, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
ORIENTMATTA, ca 90 x 63 cm_33748a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, ca 90 x 63 cm
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
VAS, glas, 1900-talets andra hälft_33685a_8dc65e7d26cf29b_lg.jpeg
VAS, glas, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
SPELDOSA, porslin, Goebel_33601a_8dc65043589e3d9_lg.jpeg
SPELDOSA, porslin, Goebel
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
SKÅLAR, glas, 3 st, bla Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad och numrerad Orrefors GC 4759-13_33363a_8dc65313b97c165_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
MORAKNIV, trä och läder, Finland, 1900-/2000-tal_33604a_8dc6503e8fbdcbc_lg.jpeg
MORAKNIV, trä och läder, Finland, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
COLLIER, 2 st, bla med porslinskulor, orientaliska, 1900-/2000-tal_33337a_8dc62dd81120a88_lg.jpeg
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 14h
MATSALSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal_33364a_8dc65e94d2fb5ce_lg.jpeg
MATSALSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 14h
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal_33365a_8dc65c0dcd6ca3b_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 14h
MATTA, Kelim, ca 400 x 324 cm_33725a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 400 x 324 cm
Startbud200 SEK
Värdering9 000 SEK
7d 14h
MONTERSKÅP, 2000-tal_33657a_8dc65d492647970_lg.jpeg
MONTERSKÅP, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 14h
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal_33778a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 14h
KNIV, Finland, 1900-tal, otydligt signerad_33749a_lg.jpeg
KNIV, Finland, 1900-tal, otydligt signerad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
FIGURINER, 4 st, keramik, MI Hummel, Goebel, Tyskland_33864a_lg.jpeg
FIGURINER, 4 st, keramik, MI Hummel, Goebel, Tyskland
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
PÄRLCOLLIER, 2 st, odlade pärlor_33332a_8dc62dc1c9e4bec_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, 2 st, odlade pärlor
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
7d 15h
ORIENTMATTA, Keshan, ca 298 x 202 cm_33783a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Keshan, ca 298 x 202 cm
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering9 000 SEK
7d 15h
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad_33750a_lg.jpeg
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 15h
GARDINSTÅNG, patinerad mässing, 2000-tal_33856a_lg.jpeg
GARDINSTÅNG, patinerad mässing, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 15h
SOFFBORD, 2000-tal_33662a_8dc6531c393e05b_lg.jpeg
SOFFBORD, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK