All
Allmoge
Asiatiskt Konsthantverk
Belysning
Böcker Kartor & Handskrifter
Design
Diverse
Etnografica
Glas
Keramik
Klockor
Konst
Grafik
Måleri
Fotografi
Skulptur
Leksaker
Mattor
Vapen & Militaria
Mynt & Medaljer
Möbler
Silver
Smycken
Speglar
Technica & Nautica
Textil
Vintage & Fashion
Guld
Instrument
Trädgård
Jubileumsauktion
Fordon
Det dukade bordet
Klassiskt
Retro
Contemporary
5d 10h
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, tidigt 1800-tal_10591a_8daff9a794bdde7_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, tidigt 1800-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
5d 10h
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft _10507a_8dafead918128fa_lg.jpeg
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
5d 10h
BORDSLAMPSFOT, koppar och keramik, 1900-talets första hälft _10474a_8daffdc75805a51_lg.jpeg
BORDSLAMPSFOT, koppar och keramik, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
5d 10h
VÄRJA, 1800-tal_10481a_8dafef4891a2fc2_lg.jpeg
VÄRJA, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 11h
PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal_10544a_8daff9a4a243308_lg.jpeg
PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
5d 11h
SOFFBORD, modern formgivning, 2000-tal_10671a_lg.jpeg
SOFFBORD, modern formgivning, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 11h
FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets andra hälft _10510a_8daff97ed19b1fb_lg.jpeg
FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
6d 9h
KARMSTOLAR, 3 st, sannolikt 1980-tal_10638a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 3 st, sannolikt 1980-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
ANTONI LLOBET (Spanien, 1919-1983), olja på duk, signerad_10571a_8daffde1e3ff821_lg.jpeg
ANTONI LLOBET (Spanien, 1919-1983), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
ORIENTMATTA, old, ca 249 x 148 cm_10511a_8dafe4914494774_lg.jpeg
ORIENTMATTA, old, ca 249 x 148 cm
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 10h
JORDGLOB MED BELYSNING, 1900-talets mitt _10530a_8daff9aa0c0d3dc_lg.jpeg
JORDGLOB MED BELYSNING, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 10h
SPEGEL, gustaviansk stil, sannolikt 1900-talets första hälft _10520a_8dafeadf8a66057_lg.jpeg
SPEGEL, gustaviansk stil, sannolikt 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
6d 10h
RING, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall, otydliga stämplar 1973_10546a_8db004c289f5290_lg.jpeg
RING, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall, otydliga stämplar 1973
Aktuellt bud400 SEK
Värdering300 SEK
6d 10h
STOL, 2000-tal_10648a_lg.jpeg
STOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
VAS, porslin, Kina, 1800-tal_10551a_8daff996b523a40_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
KRUS, stengods, Rörstrand, 1800-/1900-tal_10605a_8daffdd13403ecf_lg.jpeg
KRUS, stengods, Rörstrand, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
INGA SEMPÉ, taklampa "Sempe W103 S1", för Wästberg, 2000-tal_10612a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
6d 10h
ERIK HÖGLUND, vas, glas, sannolikt 1970-tal_10602a_8daffdcf84eb553_lg.jpeg
ERIK HÖGLUND, vas, glas, sannolikt 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
LIEVORE ALTHERR MOLINA, stolar, 3 st, "Catifa", Arper, Italien_10687a_lg.jpeg
LIEVORE ALTHERR MOLINA, stolar, 3 st, "Catifa", Arper, Italien
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 10h
RELIEF, trä, orientalisk, sannolikt 1800-tal_10477a_8daff9bd29b5153_lg.jpeg
RELIEF, trä, orientalisk, sannolikt 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
SAMLING HATTAR, mestadels 1900-talets mitt_10470a_8db004c85355a52_lg.jpeg
SAMLING HATTAR, mestadels 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 10h
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 388 x 82 cm_10619a_lg.jpeg
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 388 x 82 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 10h
TAKLAMPA, koppar, sannolikt sent 1900-tal_10464a_8db004ccd672635_lg.jpeg
TAKLAMPA, koppar, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 10h
HERRBETJÄNTER, 1 par, 2000-tal_10677a_lg.jpeg
HERRBETJÄNTER, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
BORDSKANON, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets andra hälft _10527a_8daff9b696265aa_lg.jpeg
BORDSKANON, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
6d 10h
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut_10519a_8dafeadbfabc636_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
6d 10h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad Diyaa_10484a_8daffde6c1c8ffa_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad Diyaa
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
SHIRAZ, orientmatta, ca 175 x 115 cm_10615a_lg.jpeg
SHIRAZ, orientmatta, ca 175 x 115 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering9 000 SEK
6d 10h
OKÄND KONSTNÄR, 1 par, olja på duk, sent 1800-/tidigt 1900-tal_10556a_8daffde43375edb_lg.jpeg
OKÄND KONSTNÄR, 1 par, olja på duk, sent 1800-/tidigt 1900-tal
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 10h
HEE WELLING, ett par, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal_10691a_lg.jpeg
HEE WELLING, ett par, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 10h
VAS, porslin, Kina, 1900-tal_10554a_8daff9a5bdc6a4a_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
6d 10h
ORIENTMATTA, old, ca 280 x 182 cm_10515a_8dafe498c5a168d_lg.jpeg
ORIENTMATTA, old, ca 280 x 182 cm
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 200 SEK
6d 10h
SITTPUFF, Johanson Design, 2000-tal_10678a_lg.jpeg
SITTPUFF, Johanson Design, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 10h
HOSEINABAD, orientmatta, ca 328 x 212 cm_10617a_lg.jpeg
HOSEINABAD, orientmatta, ca 328 x 212 cm
Aktuellt bud500 SEK
Värdering9 000 SEK
6d 10h
MATBORD, Vitra, 2018_10637a_lg.jpeg
MATBORD, Vitra, 2018
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 10h
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil_10696a_8db004cbf7252c0_lg.jpeg
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
6d 10h
BORD, Fora Form, 2000-tal_10636a_lg.jpeg
BORD, Fora Form, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 10h
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), blyerts och krita, signerad _10534a_8daffde11dddf56_lg.jpeg
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), blyerts och krita, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 11h
BRICKBORD, sk butlers tray, England, 1900-talets andra hälft _10518a_8dafeada386095a_lg.jpeg
BRICKBORD, sk butlers tray, England, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
6d 11h
HANS J WEGNER, 1 par "Y-stolen", 1900-talets mitt_10513a_8daff98d2ada1ff_lg.jpeg
HANS J WEGNER, 1 par "Y-stolen", 1900-talets mitt
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 11h
ERIK CHAMBERT, 1 par stolar, "Poem", 1950-tal_10512a_8daff91b0ff1391_lg.jpeg
ERIK CHAMBERT, 1 par stolar, "Poem", 1950-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 9h
KARMSTOL, "Fiber chair - Tube base", Muuto_10652a_lg.jpeg
KARMSTOL, "Fiber chair - Tube base", Muuto
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 10h
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Certina, 1900-talets andra hälft, tot vit ca 27 g_10548a_8daff9b9d216d75_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Certina, 1900-talets andra hälft, tot vit ca 27 g
Aktuellt bud8 800 SEK
Värdering7 000 SEK
7d 10h
VITRINSKÅP, 1 par, 1950-tal_10524a_8daff989a061fa7_lg.jpeg
VITRINSKÅP, 1 par, 1950-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering800 SEK
7d 10h
BARPALL, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal_10460a_8dafeac58bee7dc_lg.jpeg
BARPALL, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 10h
SIDOBORD, rokokostil, 1900-talets mitt _10501a_8daff90fa73bc11_lg.jpeg
SIDOBORD, rokokostil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
7d 10h
KORGSÄNG, 1900-talets mitt _10641a_lg.jpeg
KORGSÄNG, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
7d 10h
VITRINSKÅP, England 1900-talets andra hälft _10521a_8daff985ccdfdf7_lg.jpeg
VITRINSKÅP, England 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.