6h 00 m
SAMLING TENN, 1900-/2000-tal_32857a_8dc5aeeb8fd8a87_lg.jpeg
SAMLING TENN, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
6h 02 m
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 del, 1900-/2000-tal_32682a_8dc59fe53f4796d_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 del, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering2 500 SEK
6h 04 m
MULBERRY, handväska, präglat skinn, 1900-talets andra hälft_32829a_8dc5a2ab0a83fd7_lg.jpeg
MULBERRY, handväska, präglat skinn, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud950 SEK
Värdering1 000 SEK
6h 06 m
ADVENTSLJUSSTAKAR, 2 st, trä, bla. Markslöjd, 1900-/2000-tal_32901a_8dc5acd8bf855cc_lg.jpeg
ADVENTSLJUSSTAKAR, 2 st, trä, bla. Markslöjd, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 08 m
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm_33026a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering6 000 SEK
6h 10 m
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22_32934a_lg.jpeg
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6h 12 m
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_32997a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6h 14 m
VÄGGREILEF, orientalisk, trä, 2000-tal_32874a_8dc5a2b1bcce691_lg.jpeg
VÄGGREILEF, orientalisk, trä, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
6h 16 m
SATSBORD, 3 del, rokokostil, 1900-talets andra hälft _32839a_8dc5a3162b8517d_lg.jpeg
SATSBORD, 3 del, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
6h 18 m
NICLAS HOFLIN, "Arkipelag", bordslampa, för Rubn Lightning, 2000-tal_32702a_8dc59ff7d14db8f_lg.jpeg
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
6h 20 m
BORDSLAMPA, tenn, 1900-/2000-tal_32870a_8dc5af5ee22685b_lg.jpeg
BORDSLAMPA, tenn, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK
6h 22 m
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002_33011a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 24 m
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft _32794a_8dc5a3175339d58_lg.jpeg
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 26 m
FORMAR, 2 st, allmoge, sannolikt 1900-talets första hälft _32791a_8dc5a2a200f0c83_lg.jpeg
FORMAR, 2 st, allmoge, sannolikt 1900-talets första hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering200 SEK
6h 28 m
LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, Gnosjö, 1900-talets andra hälft_32890a_8dc5aee1567eba7_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, Gnosjö, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 30 m
MICHAEL ANASTASSIADES, bordslampa, "IC Lights T1 låg", Flos, Italien, samtida _32745a_8dc5a005f1d8d45_lg.jpeg
MICHAEL ANASTASSIADES, bordslampa, "IC Lights T1 låg", Flos, Italien, samtida
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
6h 32 m
SKULPTUR, större modell, i form av elefant, trä, sannolikt afrikansk, 1900-/2000-tal_32877a_8dc5aef8307f40f_lg.jpeg
SKULPTUR, större modell, i form av elefant, trä, sannolikt afrikansk, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 34 m
SKRIVBORDSLAMPA, "Minimini", George Carwardine, Anglepoise, 2000-tal_32750a_8dc5a0116b6a3c2_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPA, "Minimini", George Carwardine, Anglepoise, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
6h 36 m
SIGRID RICHTER, serveringsfat, porslin, "Eden", Rörstrand, 1900-talets andra hälft _32661a_8dc5a00f61d0a47_lg.jpeg
SIGRID RICHTER, serveringsfat, porslin, "Eden", Rörstrand, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK
6h 38 m
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft_32754a_8dc5a29c438fa74_lg.jpeg
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud650 SEK
Värdering800 SEK
6h 40 m
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal_32980a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 42 m
MATTA, Marocko, ull, ca 285 x 170 cm_32920a_8dc5ac1a24d3e3e_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 285 x 170 cm
Aktuellt bud750 SEK
Värdering5 000 SEK
6h 44 m
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939_32981a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
6h 46 m
DAMARMBANDSUR, 18k guld, 1900-talets första hälft_32848a_8dc5a003035faad_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, 18k guld, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering1 200 SEK
6h 48 m
GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55_32965a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6h 50 m
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76_32959a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
6h 52 m
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_33027a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6h 54 m
ISHINK/VINKYLARE, glas, Boda, 1900-talets mitt_32759a_8dc5ac0b3ad0dbf_lg.jpeg
ISHINK/VINKYLARE, glas, Boda, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6h 56 m
GOLVLAMPA, Domi Möbler, Vinslöv, 1900-talets andra hälft_33047a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, Domi Möbler, Vinslöv, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6h 58 m
VAS, glas, Orrefors, 1900-tal_32969a_lg.jpeg
VAS, glas, Orrefors, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7h 00 m
VAS, porslin, Kina, 1900-tal_32649a_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
7h 02 m
FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, 1900-tal_32552a_8dc5ad12f6b1606_lg.jpeg
FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, 1900-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering800 SEK
7h 04 m
JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, Axeo, sent 1900-tal, ca 140 x 200 cm_32333a_8dc5ac1b61a08c5_lg.jpeg
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
7h 06 m
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_33032a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
7h 08 m
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm_32939a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 500 SEK
7h 10 m
ANKELBOOTS, 2 par, dam, bla. Bruno Magli, 2000-tal_32887a_8dc5aedd36d8b6a_lg.jpeg
ANKELBOOTS, 2 par, dam, bla. Bruno Magli, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
7h 12 m
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76_32953a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7h 14 m
_32983a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7h 16 m
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets andra hälft_32686a_8dc5a2932700f4e_lg.jpeg
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud500 SEK
Värdering600 SEK
7h 18 m
STOL, 1800-talets första hälft, målad och bronserad_32996a_lg.jpeg
STOL, 1800-talets första hälft, målad och bronserad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7h 20 m
INGA SEMPÉ, taklampa, "W103" Rail Lamp, Wästberg, 2000-tal_33030a_lg.jpeg
INGA SEMPÉ, taklampa, "W103" Rail Lamp, Wästberg, 2000-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
7h 22 m
BLOMSTERAMPEL, porslin, "Suvi", Arabia, 1900-talets andra hälft_32740a_8dc59fefecce27c_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
7h 24 m
MOSCHINO, skärp, svart läder, 1900-talets slut_32051a_8dc4f048a8f6b0e_lg.jpeg
MOSCHINO, skärp, svart läder, 1900-talets slut
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7h 26 m
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g_32990a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
7h 28 m
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32700a_8dc59366bdadb33_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 500 SEK
7h 30 m
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32701a_8dc5936486f86c9_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7h 32 m
VÄGGRELIEF, stenmassa, 1900-talets andra hälft _32972a_lg.jpeg
VÄGGRELIEF, stenmassa, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7h 34 m
GARDINLÄNGDER MED ÖVERKAST OCH KUDDAR, kretong, 1900-/2000-tal_32834a_8dc5aef8fdd7fca_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK