2d 18h
 EVA SCHILDT, vas, "Äng", för Klong, 2000-tal_30252a_8dc33bca1853056_lg.jpeg
EVA SCHILDT, vas, "Äng", för Klong, 2000-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering600 SEK
2d 18h
SOFFBORD, mässing, 1900-talets andra hälft _30426a_lg.jpeg
SOFFBORD, mässing, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 18h
TAKLAMPA, mässing och glas, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1940-tal_30119a_8dc312fab8b15d2_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 18h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_30395a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
2d 18h
SOFFBORD, "Scoop", Martela, 2000-tal_30380a_lg.jpeg
SOFFBORD, "Scoop", Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 18h
SERVISPORSLIN, 18 del, "Apollo", Åhléns, 1900-/2000-tal_30366a_lg.jpeg
SERVISPORSLIN, 18 del, "Apollo", Åhléns, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 18h
LJUSKRONA, större modell, enligt uppgift Reijmyre, 1900-/2000-tal_30331a_lg.jpeg
LJUSKRONA, större modell, enligt uppgift Reijmyre, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 18h
ARMBAND, 14k guld, vikt ca 3,2 g_30375a_lg.jpeg
ARMBAND, 14k guld, vikt ca 3,2 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 18h
SAMLING MANSCHETTKNAPPAR, bla silver, mestadels 1900-talets mitt_30318a_lg.jpeg
SAMLING MANSCHETTKNAPPAR, bla silver, mestadels 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 18h
BORDSLAMPA SAMT KANDELABRAR, 1 par, porslin, 1900-tal_30178a_8dc32fdf4f451dd_lg.jpeg
BORDSLAMPA SAMT KANDELABRAR, 1 par, porslin, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
2d 18h
MODELLBILAR, 7 st, "En voiture Tintin", 1900-/2000-tal_30222a_8dc3452f32e3083_lg.jpeg
MODELLBILAR, 7 st, "En voiture Tintin", 1900-/2000-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
BERTIL VALLIEN, 5 st, vinglas, kristall, "Chateau", Kosta Boda_30340a_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN, 5 st, vinglas, kristall, "Chateau", Kosta Boda
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 19h
SÄNGBORD / BYRÅER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft_30154a_8dc32e2e0ab9795_lg.jpeg
SÄNGBORD / BYRÅER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 19h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Indien, 1900-tal_30392a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Indien, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 19h
MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-talets första hälft, större modell_30157a_8dc32e3425e020e_lg.jpeg
MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-talets första hälft, större modell
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
KOPPARSTICK, 1800-tal_30091a_lg.jpeg
KOPPARSTICK, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
ISKOS-BERLIN, snurrstol, "Fiber side chair", för Muuto, 2000-tal_30425a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 19h
_30327a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 19h
SERVISPORSLIN, 27 del, porslin, "Grön Anna", Rörstrand_30244a_8dc33be4426960e_lg.jpeg
SERVISPORSLIN, 27 del, porslin, "Grön Anna", Rörstrand
Aktuellt bud700 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
SERVISPORSLIN, 27 del, porslin, "Grön Anna", Rörstrand_30243a_8dc33be39211314_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 19h
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, tot vikt ca 16 g_30169a_8dc337946bdfd4a_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, tot vikt ca 16 g
Aktuellt bud6 400 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 19h
COLLIER, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 8,4 g_30172a_8dc33791c35cf3a_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 8,4 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 500 SEK
2d 19h
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, smide, 1900-talets första hälft_30150a_8dc32e2fd589b1e_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, smide, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
2d 19h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_30371a_lg.jpeg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
2d 19h
SERVISPORSLIN, 22 del, benporslin, "Blå Blom", Gustavsberg_30164a_8dc32fda3f3635f_lg.jpeg
SERVISPORSLIN, 22 del, benporslin, "Blå Blom", Gustavsberg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 19h
HÅG, arbetsstol, "Tion", 2000-tal_30299a_lg.jpeg
HÅG, arbetsstol, "Tion", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 19h
STEFAN DIEZ, hylla, "New order combination", HAY, samtida_30088a_lg.jpeg
STEFAN DIEZ, hylla, "New order combination", HAY, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 19h
SKÅLAR OCH LJUSSTAKE, 3 del, kristall, Orrefors _30311a_lg.jpeg
SKÅLAR OCH LJUSSTAKE, 3 del, kristall, Orrefors
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 19h
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, vitlackerad metall, "Ninety", Luxo, 2000-tal_30391a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_30422a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 19h
TAKLAMPA, vittonat glas, "Modulo", Leucos, Italien, 1900-/2000-tal_30239a_8dc345370ac0b15_lg.jpeg
TAKLAMPA, vittonat glas, "Modulo", Leucos, Italien, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
2d 19h
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 4,2 g_30321a_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 4,2 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 19h
VILTKAMERA, BolyGuard, _30424a_lg.jpeg
VILTKAMERA, BolyGuard,
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 19h
 PHILIPPE STARCK, bordslampa, "Miss K", Flos, Italien_30242a_8dc33a8e265b352_lg.jpeg
PHILIPPE STARCK, bordslampa, "Miss K", Flos, Italien
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 19h
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm_30081a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 237 x 238 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 19h
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal_30079a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud850 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 19h
TERRIN, tenn, GAB, 1934_30263a_8dc338c663fd54e_lg.jpeg
TERRIN, tenn, GAB, 1934
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 19h
COLLIER, 18k guld, vikt ca 8,9 g_30171a_8dc33792d511621_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, vikt ca 8,9 g
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 500 SEK
2d 19h
SEVERIN NILSON (1846-1918), olja på duk, signerad_30077a_lg.jpeg
SEVERIN NILSON (1846-1918), olja på duk, signerad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 SEK
2d 19h
ARMBANDSUR, Candino, 1900-talets andra hälft_30133a_8dc33795c199af0_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Candino, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 19h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk, 1800-/1900-tal_30382a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 20h
CARL MALMSTEN, soffa "Samspel", 1950-tal_30360a_lg.jpeg
CARL MALMSTEN, soffa "Samspel", 1950-tal
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 20h
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal_30296a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 20h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets andra hälft, osignerad_30196a_8dc338237674ae1_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets andra hälft, osignerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 20h
SATSBORD, 2 del, teak, 1950/60-tal_30183a_8dc338277b1a251_lg.jpeg
SATSBORD, 2 del, teak, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 20h
DAMARMBANDSUR, Furla, silver, 1900/2000-tal, vikt ca 47 gram_30114a_8dc3378f0d82017_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Furla, silver, 1900/2000-tal, vikt ca 47 gram
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
2d 20h
OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå, 1900-talets andra hälft, signerade M Stening_30198a_8dc33822ceb50ca_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 20h
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal_30264a_8dc338ce3cb4211_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK