1d 7h
SPELBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal_37089a_8dc9c0a3888ce65_lg.jpeg
SPELBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 7h
KARAFF, glas, tidigt 1900-tal_37411a_lg.jpeg
KARAFF, glas, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 7h
TAKLAMPOR, 1 par, lackerad metall och mässing, 1900-talets mitt_37292a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 7h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37314a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 7h
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad_37307a_lg.jpeg
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering4 000 SEK
1d 7h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, blyertsteckningar, bla monorgamsignerade FvH, 1900-talets mitt_37260a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, blyertsteckningar, bla monorgamsignerade FvH, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 7h
RESEIKON, mässing, sannolikt Ryssland, 1800-tal_36906a_8dc9c0936aba383_lg.jpeg
RESEIKON, mässing, sannolikt Ryssland, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 7h
TAKLAMPA, Boréns, nr 4188, 1900-/2000-tal_37208a_8dc9c30a857a832_lg.jpeg
TAKLAMPA, Boréns, nr 4188, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 7h
ABRAHAM SUNDSTRÖM (verksam 1790-1798), Västerås 1795, vikt ca 374 g_37229a_lg.jpeg
ABRAHAM SUNDSTRÖM (verksam 1790-1798), Västerås 1795, vikt ca 374 g
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 SEK
1d 7h
GOLVLAMPA, ek, "Pull", Whatswhat, för Muuto, samtida_37308a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, ek, "Pull", Whatswhat, för Muuto, samtida
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 5h
SOFFBORD, redwood, sent 1900-tal_37418a_lg.jpeg
SOFFBORD, redwood, sent 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 5h
MATTA, Marocko, ull, ca 290 x 182 cm_37210a_8dc9cee0b44c087_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 290 x 182 cm
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering5 000 SEK
2d 5h
TAKPLAFOND, mässing och glas, 1900-talets mitt_37050a_8dc9c31ff3a07f4_lg.jpeg
TAKPLAFOND, mässing och glas, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37313a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 6h
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, möjligen Carl-Arne Breger, 1970-tal_37335a_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, möjligen Carl-Arne Breger, 1970-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
2d 6h
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal_37058a_8dc9c096937b692_lg.jpeg
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
PÄRLCOLLIER, lås 18k guld, odlade pärlor, sannolikt sent 1900-tal_37190a_8dc9ce1d0046440_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, lås 18k guld, odlade pärlor, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
2d 6h
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa,  "Kuben, 1900-talets andra hälft_37037a_8dc9c0a47a61e56_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 6h
BARPALL, Blå Station, 2000-tal_37273a_lg.jpeg
BARPALL, Blå Station, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 6h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_37279a_lg.jpeg
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 6h
NIELS SLANGE, 2 vol, "Den stormægtigste konges Christian den fierdes...", Danmark 1749_37191a_8dc9cc4b2f17798_lg.jpeg
NIELS SLANGE, 2 vol, "Den stormægtigste konges Christian den fierdes...", Danmark 1749
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 6h
PAUL DE HAAN, taklampa, "Sputnik", Jolina Lighting, 1900-talets andra hälft_37226a_8dc9c31dbfd50e1_lg.jpeg
PAUL DE HAAN, taklampa, "Sputnik", Jolina Lighting, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 6h
ANTONIO CITTERIO, arbetsstol "ID Air", Vitra, 2000-tal_37361a_lg.jpeg
ANTONIO CITTERIO, arbetsstol "ID Air", Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 6h
HERRBETJÄNT, trä, 1900-talets andra hälft_37105a_8dc9c09f00da292_lg.jpeg
HERRBETJÄNT, trä, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
2d 6h
PAUL HOLSBY (född 1921), färglitografi, signerad och numrerad_37128a_8dc9c0bdb0d4fa6_lg.jpeg
PAUL HOLSBY (född 1921), färglitografi, signerad och numrerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
SERVISPORSLIN, 30 del, porslin, "Grön Anna", Rörstrand_36919a_8dc9cc49485cab8_lg.jpeg
SERVISPORSLIN, 30 del, porslin, "Grön Anna", Rörstrand
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 6h
SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-tal_37306a_lg.jpeg
SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-tal
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
2d 6h
HÄNGE MED KEDJA, 18k guld, vikt ca 3,7 g_37199a_8dc9ce1ae77c3c2_lg.jpeg
HÄNGE MED KEDJA, 18k guld, vikt ca 3,7 g
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 6h
OLE WANSCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal_37047a_8dc9c095cdc8505_lg.jpeg
OLE WANSCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 6h
BOKSTÖD, mässing, 1900-talets andra hälft_37114a_8dc9aa889ddf947_lg.jpeg
BOKSTÖD, mässing, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal_37383a_lg.jpeg
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 6h
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida_37382a_lg.jpeg
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 6h
SKÅL OCH VASER, 3 st, glas, bla Vicke Lindstrand, 1900-talets mitt_37147a_8dc9c06438e918a_lg.jpeg
SKÅL OCH VASER, 3 st, glas, bla Vicke Lindstrand, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 6h
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm_37408a_lg.jpeg
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 800 SEK
2d 6h
RING, 18k guld, vikt ca 4,8 g_37120a_8dc9ce204ebf57b_lg.jpeg
RING, 18k guld, vikt ca 4,8 g
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 6h
TAKLAMPA, "Trigga Loon", Molto Luce, samtida_37372a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Trigga Loon", Molto Luce, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 6h
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft_37300a_lg.jpeg
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering4 000 SEK
2d 6h
ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar, vikt ca 52,5 g _37096a_8dc9ce20e61314d_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar, vikt ca 52,5 g
Aktuellt bud26 000 SEK
Värdering24 000 - 28 000 SEK
2d 6h
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal_37048a_8dc9c17e2c52bd8_lg.jpeg
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 6h
BORDSLAMPA, metall, 1900-talets första hälft _37329a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, metall, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud900 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 6h
VICKE LINDSTRNAD, 2 del, keramik, "Björnlek", 1900-talets mitt_37150a_8dc9c05e78ed38d_lg.jpeg
VICKE LINDSTRNAD, 2 del, keramik, "Björnlek", 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
VÄGGLAMPA, metall och glas, samtida_37123a_8dc9c321d175ecf_lg.jpeg
VÄGGLAMPA, metall och glas, samtida
Aktuellt bud350 SEK
Värdering400 SEK
2d 6h
TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero_37403a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 7h
SAMLING GULDFÖRMÅL, 7 del, 18k guld, total vikt ca 6,3 g_37198a_8dc9ce1a19edabb_lg.jpeg
SAMLING GULDFÖRMÅL, 7 del, 18k guld, total vikt ca 6,3 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 500 SEK
2d 7h
AKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal_37039a_8dc9c35c21bc173_lg.jpeg
AKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
2d 7h
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm_37298a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering5 000 SEK
2d 7h
TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36._37358a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 7h
FÅTÖLJ, swedish modern, 1940-tal_37049a_8dc9c09de5bbc3d_lg.jpeg
FÅTÖLJ, swedish modern, 1940-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK