1d 16h
TABURETTER, 1 par, Louis XIV-stil, 1800-/1900-tal_30084a_lg.jpeg
TABURETTER, 1 par, Louis XIV-stil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 16h
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), färglitografi, signerad och numrerad 192/360_30247a_8dc3385fa530ba4_lg.jpeg
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), färglitografi, signerad och numrerad 192/360
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 16h
MATTA, Kelim, ca 299 x 198 cm_30096a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 299 x 198 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
1d 16h
GOLVLAMPA, kromad metall, 1900-/2000-tal_30419a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, kromad metall, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 16h
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt_30190a_8dc33856b590c8d_lg.jpeg
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
1d 16h
KARMSTOLAR, 1 par, kromad metall, omkring år 2000_30226a_8dc3384f9e848eb_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, kromad metall, omkring år 2000
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
1d 16h
LANDSKAPSTRYCK, 7 st, Central-Tryckerret Stockholm, 1900-tal_30167a_8dc338350eeaedf_lg.jpeg
LANDSKAPSTRYCK, 7 st, Central-Tryckerret Stockholm, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 16h
BROSCH, 18k guld, vikta ca 4,5 g_30170a_8dc33793a266fe1_lg.jpeg
BROSCH, 18k guld, vikta ca 4,5 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 16h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Fred Müller, 1900-tal_30221a_8dc3384e698ff45_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Fred Müller, 1900-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 16h
KISTA PÅ STATIV, allmoge, 1700-tal_30128a_8dc32e1e01b3b1d_lg.jpeg
KISTA PÅ STATIV, allmoge, 1700-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
1d 16h
MARIANNE WESTMAN, fiskkarott med lock, porslin, "My Garden", Rörstrand_30137a_8dc32e27a6aa6a2_lg.jpeg
MARIANNE WESTMAN, fiskkarott med lock, porslin, "My Garden", Rörstrand
Aktuellt bud400 SEK
Värdering400 SEK
1d 16h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_30352a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 16h
COLLIER, 18k guld, vikt ca 11 g_30308a_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, vikt ca 11 g
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering6 000 SEK
1d 16h
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51 _30086a_lg.jpeg
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 16h
HALSKEDJA MED HÄNGE, 18k guld, vikt ca 7,9 g_30415a_lg.jpeg
HALSKEDJA MED HÄNGE, 18k guld, vikt ca 7,9 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 500 SEK
1d 16h
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal_30121a_8dc33a8ae634a95_lg.jpeg
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
SYSTEMKAMERA, Canon EOS-1D, med löst objektiv_30108a_8dc32e29db7d78b_lg.jpeg
SYSTEMKAMERA, Canon EOS-1D, med löst objektiv
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 17h
SYSTEMKAMERA, Canon EOS-5D Mark III_30109a_8dc32e2871c0bf6_lg.jpeg
SYSTEMKAMERA, Canon EOS-5D Mark III
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 17h
OBJEKTIV, 3 st, Canon och Tamron_30110a_8dc32e292ee8ae2_lg.jpeg
OBJEKTIV, 3 st, Canon och Tamron
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 17h
CANON F-1, systemkamera, analog _30208a_8dc338478fcf232_lg.jpeg
CANON F-1, systemkamera, analog
Aktuellt bud550 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
CANON A-1, systemkamera, analog _30210b_8dc33842645ad46_lg.jpeg
CANON A-1, systemkamera, analog
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
CANON AE-1, systemkamera, analog _30209a_8dc3384869e7010_lg.jpeg
CANON AE-1, systemkamera, analog
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Expert, Canon, Sigma, Chinon_30211a_8dc338492dd82e3_lg.jpeg
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Expert, Canon, Sigma, Chinon
Aktuellt bud500 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina_30213a_8dc33844ee4bcf8_lg.jpeg
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
KAMEROR, 8 st, olika tillverkare bla Agfa, Kodak_30215a_8dc3384ba9a03af_lg.jpeg
KAMEROR, 8 st, olika tillverkare bla Agfa, Kodak
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
1d 17h
KAMEROR, 15 st, bla Canon, Sony, Konica, Kodak_30214a_8dc33a8d81f05a8_lg.jpeg
KAMEROR, 15 st, bla Canon, Sony, Konica, Kodak
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
KAMEROR, 10 st, olika tillverkare bla Chinon, Konika, Pentax, Praktica och Agfa_30216a_8dc33a8cdb55ea9_lg.jpeg
KAMEROR, 10 st, olika tillverkare bla Chinon, Konika, Pentax, Praktica och Agfa
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_30368a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 17h
PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-tal_30181a_8dc32fb2a033c4d_lg.jpeg
PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering600 SEK
1d 17h
SKRIVBORDSLAMPA, kromad metall, Unilux, 2000-tal_30348a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPA, kromad metall, Unilux, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 17h
FIGURINER, 2 st, porslin, Goebel, edition Astrid Lindgren_30316a_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, Goebel, edition Astrid Lindgren
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 17h
GUNILLA ALLARD, "Cortina", stolar, 1 par, Lammhults, 2000-tal_30115a_8dc32e1a725acef_lg.jpeg
GUNILLA ALLARD, "Cortina", stolar, 1 par, Lammhults, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 17h
LP, The Beatles, vita albumet, Apple Records, England_30372a_lg.jpeg
LP, The Beatles, vita albumet, Apple Records, England
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
1d 17h
BARNBYRÅ, 18/1900-tal_30152a_8dc32e2eb4a79f0_lg.jpeg
BARNBYRÅ, 18/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 17h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 73 cm_29870a_8dc2e1ce6e49b4e_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 73 cm
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 17h
ASKFAT silver, vikt ca 100 g_30223a_8dc3384cc771a28_lg.jpeg
ASKFAT silver, vikt ca 100 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering400 SEK
1d 17h
SKÅL, glas, 1900-talets andra hälft_30396a_lg.jpeg
SKÅL, glas, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 17h
FIGUR, glas, clown, 1900-talets andra hälft _30317a_lg.jpeg
FIGUR, glas, clown, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, glas, 9 st, Kosta Boda_30251a_8dc33bcefdfcd84_lg.jpeg
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, glas, 9 st, Kosta Boda
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
1d 17h
MORTEN VOSS, soffbord, "Flightdeck", Voss Co Living_30349a_lg.jpeg
MORTEN VOSS, soffbord, "Flightdeck", Voss Co Living
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 17h
SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal_30189a_8dc338264020ccc_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
MATTA, Kelim, ca 294 x 202 cm_30284a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 294 x 202 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering5 000 SEK
1d 17h
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grålackerad metall, Luxo, 2000-tal_30301a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grålackerad metall, Luxo, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 17h
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Johanson Design, 2000-tal_30403a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Johanson Design, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
1d 17h
TAKLAMPA, swedish grace, 1900-talets första hälft_30146a_8dc33a8811a3185_lg.jpeg
TAKLAMPA, swedish grace, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 17h
SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft_30149a_8dc32e3160f5cfd_lg.jpeg
SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 18h
YTTERFODER, majolika, 1900-talets första hälft_30141a_8dc32fd55963334_lg.jpeg
YTTERFODER, majolika, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK
1d 18h
SALONGSMÖBEL, 6 del, empirestil, 1800-/1900-tal_30353a_8dc346a4c1a1663_lg.jpeg
SALONGSMÖBEL, 6 del, empirestil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud5 400 SEK
Värdering8 000 SEK