33914 PLUNTA OCH SNAPSGLAS, 10 del, glas, 1900-tal

33914a_8dc6a7dd0130ac1_med.jpeg
  • 33914a_8dc6a7dd0130ac1_sm.jpeg
  • 33914b_8dc6a7dd08b72f7_sm.jpeg
  • 33914c_8dc6a7dd0ffdb62_sm.jpeg
  • 33914d_8dc6a7dd16b8e91_sm.jpeg

Mörktonat glas, handmålad dekor av tomtar, pluntans höjd ca 25, glasets höjd 11,5 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT