1
20h 59 m
LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft_32879a_8dc5af01c8ddf92_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud550 SEK
Värdering400 SEK
21h 01 m
BORDSDEKORATION, trä och sannolikt alabaster, vindruvsklase, 1900-talets andra hälft _33224a_8dc5e03f1e73978_lg.jpeg
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
21h 05 m
BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, omkring år 1900_33151a_8dc5f86dbb0b823_lg.jpeg
BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, omkring år 1900
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
21h 17 m
POSTHORN, mässing, läderlindat 1900-tal_33166a_8dc5f8792642d78_lg.jpeg
POSTHORN, mässing, läderlindat 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
21h 23 m
FICKUR, 3 st, bla silver, 1800-/1900-tal_33195a_8dc5f9c6f0c9223_lg.jpeg
FICKUR, 3 st, bla silver, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
21h 33 m
SERVETTER, 11+1 st, linnedamast, 1900-tal_33293a_8dc5fb1f22965de_lg.jpeg
SERVETTER, 11+1 st, linnedamast, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
21h 55 m
SAMLING LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, 1800-/1900-tal_33424a_lg.jpeg
SAMLING LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK
21h 59 m
TEKANNA, Kina, porslin, sannolikt 1800-tal_33426a_lg.jpeg
TEKANNA, Kina, porslin, sannolikt 1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
22h 05 m
KIKARE, Hilka, 7 x 50, 1900-talets mitt_33433a_lg.jpeg
KIKARE, Hilka, 7 x 50, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
22h 07 m
VINKYL, Sandströms, 2000-tal_33112a_8dc5ef180ed6d94_lg.jpeg
VINKYL, Sandströms, 2000-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
22h 09 m
DAVID TERRAZAS MORALES, efter, fotografi, osignerat, Photos d'Art, Italien, 2000-tal_33229a_8dc5ec7c6781e4f_lg.jpeg
DAVID TERRAZAS MORALES, efter, fotografi, osignerat, Photos d'Art, Italien, 2000-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
22h 19 m
GUNNAR NYLUND, hänkelvas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt_33159a_8dc5f86d21f20a7_lg.jpeg
GUNNAR NYLUND, hänkelvas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt
Aktuellt bud350 SEK
Värdering500 SEK
1d 20h
JACKIE LYND, 4 st tallrikar, porslin, "Forrätt", Rörstrand_33419a_lg.jpeg
JACKIE LYND, 4 st tallrikar, porslin, "Forrätt", Rörstrand
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal_32884a_8dc5ac1807bfd19_lg.jpeg
GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud750 SEK
Värdering500 SEK
1d 21h
VICKE LINDSTRAND, 23 del servisglas, "Calypso", Kosta, 1900-talets andra hälft _33263a_8dc5faf6e236d68_lg.jpeg
VICKE LINDSTRAND, 23 del servisglas, "Calypso", Kosta, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
IRISH COFFEEGLAS, 6 st, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft _33266a_8dc5faf6092226b_lg.jpeg
IRISH COFFEEGLAS, 6 st, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 21h
BORDSSPEGEL, 1800-tal_32577a_lg.jpeg
BORDSSPEGEL, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 21h
 KÄPP, med silverkrycka,1900-tal_33160a_8dc60444c97c791_lg.jpeg
KÄPP, med silverkrycka,1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
1d 21h
DUKAR OCH PLÄD, 6 st, linne/bomull, 1900-/2000-tal_32906a_8dc60699b97df8a_lg.jpeg
DUKAR OCH PLÄD, 6 st, linne/bomull, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, signerad_33182a_8dc5f8834dd4028_lg.jpeg
ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, signerad
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 21h
GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal_32904a_8dc5aee46d92ecd_lg.jpeg
GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
BORDSFOTOGENLAMPA, Primus No 994, AB Hjorth & Co, Stockholm, 1900-talets första hälft _33295a_lg.jpeg
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 21h
SPARGRIS, gjutjärn, 2000-tal_32898a_8dc5ac11789fff7_lg.jpeg
SPARGRIS, gjutjärn, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
1d 22h
LJUSSTAKAR OCH FAT, keramik, ST.Eriks Upsala_33163a_8dc5f8726353944_lg.jpeg
LJUSSTAKAR OCH FAT, keramik, ST.Eriks Upsala
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 22h
FIGURER, 2 st, porslin, Beswick England, 1900-tal_33378a_lg.jpeg
FIGURER, 2 st, porslin, Beswick England, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 22h
FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft _33448a_lg.jpeg
FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 22h
SKÅL OCH LOCKBURK, tenn, 1900-talets första hälft_33199a_8dc5f866f449617_lg.jpeg
SKÅL OCH LOCKBURK, tenn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 22h
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal_33247a_8dc60450eba3d96_lg.jpeg
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 20h
IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal_33082a_lg.jpeg
Aktuellt bud6 600 SEK
Värdering25 000 SEK
2d 21h
TUMLARE, SALTKAR OCH SERVIETTRING, silver, tot vikt ca 65 g_33181a_8dc6044ec4d3498_lg.jpeg
TUMLARE, SALTKAR OCH SERVIETTRING, silver, tot vikt ca 65 g
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
2d 21h
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, Frejas boning, 2000-tal_32889a_8dc5aee51eb2ad0_lg.jpeg
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, Frejas boning, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
2d 21h
MOCKASERVIS, 17 del, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft _33262a_8dc6043c6b0a82b_lg.jpeg
MOCKASERVIS, 17 del, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 21h
VÄRMELJUSHÅLLARE SAMT LJUSSLÄKARE, mässing, bla Skultuna, 1900-talets andra hälft_33171a_8dc5f87ba1208a1_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
2d 21h
LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal_33176a_8dc5f8812d72be0_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 22h
SKÅLAR, 4 st, keramik, bla Gabriel och Upsala Ekeby, 1900-talets mitt_33393a_lg.jpeg
SKÅLAR, 4 st, keramik, bla Gabriel och Upsala Ekeby, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 22h
SKULPTUR, marmor, samtida _33377a_lg.jpeg
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud800 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 22h
MODELLSKEPP, 2000-tal_33114a_8dc5ebd434d7bd9_lg.jpeg
MODELLSKEPP, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 22h
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal_33376a_lg.jpeg
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
2d 22h
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina_33480a_lg.jpeg
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
2d 22h
BORDSLAMPA, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft _33257a_8dc60438687abb6_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 21h
KIKARE, mässing, 1800-/1900-tal_33267a_8dc5f93b705869a_lg.jpeg
KIKARE, mässing, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 21h
SKULPTUR, glas, Wentzelholms glashytta, på lös ljussockel, 1900-/2000-tal_33409a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 21h
BESTICK, 23 del, rostfritt stål, "Sessan", Nils Johan, 1900-talets andra hälft _33225a_8dc604477321188_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering300 SEK
3d 21h
PIERRE FORSELL, 3 st ljusstakar, Skultuna, nr 120, 1900-talets andra hälft_33165a_8dc5f87ceb175b9_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
3d 21h
VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad_33286a_8dc5f93cb712811_lg.jpeg
VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 21h
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g_33261a_8dc605e24a8b1f9_lg.jpeg
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 21h
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020_33227a_8dc5f86662875ee_lg.jpeg
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020
Aktuellt bud500 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 22h
DUK, linnedamast, "Draken", 1900-tal_33220a_8dc5fb0dfed0242_lg.jpeg
DUK, linnedamast, "Draken", 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK