10749 JENS H QUISTGAARD, ljusstake, vitmetall, Danmark, 1900-talets andra hälft

10749a_8db05644e83e276_med.jpeg
  • 10749a_8db05644e83e276_sm.jpeg
  • 10749b_8db05644ee0d558_sm.jpeg
  • 10749c_8db05644ebf6308_sm.jpeg

För sex ljus, stämplad Dansk Designs France JHQ, höjd ca 8 cm

Konditionsrapport - Oputsad

    Värdering500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)125 SEK