1
7h 10 m
SVEND AAGE HOLM-SØRENSEN, vägglampa, mässing, 1960-/70-tal_37051a_8dc9aa8c2d896ba_lg.jpeg
SVEND AAGE HOLM-SØRENSEN, vägglampa, mässing, 1960-/70-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
7h 18 m
CHARLOTTE HAMILTON, vas, keramik, Rörstrand, 1900-tal_36794a_8dc95245e4827ff_lg.jpeg
CHARLOTTE HAMILTON, vas, keramik, Rörstrand, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7h 20 m
LOUISE HEDERSTRÖM, taklampa, "Dolly", B Sweden, 2000-tal _37125a_8dc9c31af1641ae_lg.jpeg
LOUISE HEDERSTRÖM, taklampa, "Dolly", B Sweden, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
7h 30 m
JASPER MORRISON, taklampa, "Glo-Ball", Flos, Italien, samtida_37201a_8dc9c306a72982f_lg.jpeg
JASPER MORRISON, taklampa, "Glo-Ball", Flos, Italien, samtida
Aktuellt bud950 SEK
Värdering2 000 SEK
7h 42 m
BARSTOLAR, 4 st, "Plektrum", Sandin & Bülow, Materia, 2000-tal_37328a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, "Plektrum", Sandin & Bülow, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7h 54 m
SVEND MIDDELBOE, taklampa, "Verona", Fog & Mørup, 1900-talets andra hälft_37217a_8dc9c301de30c0c_lg.jpeg
SVEND MIDDELBOE, taklampa, "Verona", Fog & Mørup, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 200 SEK
8h 46 m
JASPER MORRISON, taklampa, "Glo-Ball", Flos, Italien, samtida_37200a_8dc9c3062492110_lg.jpeg
Aktuellt bud850 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 7h
PER SUNDSTEDT, bordslampa, "Mars", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft_37206a_8dc9c3054bc04d9_lg.jpeg
PER SUNDSTEDT, bordslampa, "Mars", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 7h
EERO AARNIO, rumsavdelare / skulptur, plast, Martela, Finland, samtida_37364a_lg.jpeg
EERO AARNIO, rumsavdelare / skulptur, plast, Martela, Finland, samtida
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering4 000 SEK
1d 7h
JENS FAGER, taklampa, "Grain", Muuto, samtida_37334a_lg.jpeg
JENS FAGER, taklampa, "Grain", Muuto, samtida
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 7h
TAKLAMPA, Flos, "Light point zero", samtida_37394a_lg.jpeg
TAKLAMPA, Flos, "Light point zero", samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 7h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_37299a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
1d 7h
DOROTHEE BECKER, väggorganiserare, plast, "Uten Silo", Vitra, nutida_36592a_8dc95243b272b71_lg.jpeg
DOROTHEE BECKER, väggorganiserare, plast, "Uten Silo", Vitra, nutida
Aktuellt bud950 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 7h
BERTIL VALLIEN, vas, glas, Kosta Boda, osignerad_37131a_8dc9aa994288c72_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN, vas, glas, Kosta Boda, osignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 7h
GEORGE CARWARDINE, bordslampa, svartlackerat stål, "Original 1227 Mini", Anglepoise, England, nutida _36152a_8dc8b879fd3afea_lg.jpeg
GEORGE CARWARDINE, bordslampa, svartlackerat stål, "Original 1227 Mini", Anglepoise, England, nutida
Aktuellt bud500 SEK
Värdering700 SEK
1d 8h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_37354a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 8h
OIVA TOIKKA, skulptur, glas, Nuutajärvi, signerad_37076a_8dc9aa87c0a8ed9_lg.jpeg
OIVA TOIKKA, skulptur, glas, Nuutajärvi, signerad
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 8h
JOHAN VAN HENGEL, taklampa, "30 Degrees pendel", HAY_37351a_lg.jpeg
JOHAN VAN HENGEL, taklampa, "30 Degrees pendel", HAY
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 8h
STOLAR, 1 par, "Fanett", Edsbyn Möbelfabrik, 1900-talets mitt_37127a_8dc9c094fd004d1_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, "Fanett", Edsbyn Möbelfabrik, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 8h
MARI SIMMULSON, vas, keramik, "Sagina", Upsala Ekeby, 1900-talets mitt_37269a_lg.jpeg
MARI SIMMULSON, vas, keramik, "Sagina", Upsala Ekeby, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 8h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37314a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 8h
GOLVLAMPA, ek, "Pull", Whatswhat, för Muuto, samtida_37308a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, ek, "Pull", Whatswhat, för Muuto, samtida
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 7h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37313a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 7h
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, möjligen Carl-Arne Breger, 1970-tal_37335a_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, möjligen Carl-Arne Breger, 1970-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
2d 7h
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa,  "Kuben, 1900-talets andra hälft_37037a_8dc9c0a47a61e56_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 7h
PAUL DE HAAN, taklampa, "Sputnik", Jolina Lighting, 1900-talets andra hälft_37226a_8dc9c31dbfd50e1_lg.jpeg
PAUL DE HAAN, taklampa, "Sputnik", Jolina Lighting, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 7h
ANTONIO CITTERIO, arbetsstol "ID Air", Vitra, 2000-tal_37361a_lg.jpeg
ANTONIO CITTERIO, arbetsstol "ID Air", Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 7h
OLE WANSCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal_37047a_8dc9c095cdc8505_lg.jpeg
OLE WANSCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 7h
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida_37382a_lg.jpeg
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 7h
TAKLAMPA, "Trigga Loon", Molto Luce, samtida_37372a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Trigga Loon", Molto Luce, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 7h
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal_37048a_8dc9c17e2c52bd8_lg.jpeg
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 8h
TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero_37403a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 8h
JENS FAGER, taklampa, "Grain", Muuto, samtida_37343a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 8h
LISA LARSON, figur, stengods, "Johanna", Gustavsberg_37233a_8dc9c375c465c8b_lg.jpeg
LISA LARSON, figur, stengods, "Johanna", Gustavsberg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 7h
BJÖRN DAHLSTRÖM, barstolar, 4 st, CBI, 2000-tal_37412a_lg.jpeg
BJÖRN DAHLSTRÖM, barstolar, 4 st, CBI, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 7h
JASPER MORRISON, taklampa, "Glo-Ball", Flos, Italien, samtida_37203a_8dc9c307e22d123_lg.jpeg
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 7h
JENS FAGER, taklampa, "Grain", Muuto, samtida_37338a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 7h
TAKLAMPA, Flos, "Light point zero", samtida_37399a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 7h
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Circle", 1900-talets andra hälft_37057a_8dc9c097d18f2f7_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Circle", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 7h
JENS FAGER, taklampa, "Grain", Muuto, samtida_37385a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 7h
GUNNAR NYLUND, 3 del, chamotte, Rörstrand, 1900-talets mitt_37085a_8dc9aa8e798b0ac_lg.jpeg
GUNNAR NYLUND, 3 del, chamotte, Rörstrand, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 7h
LOUISE HEDERSTRÖM, golvlampa, "Dolly", B Sweden, 2000-tal _37124a_8dc9c0a0296d50d_lg.jpeg
LOUISE HEDERSTRÖM, golvlampa, "Dolly", B Sweden, 2000-tal
Aktuellt bud900 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 7h
GOLVLAMPA, formgiven av Nendo, "Sawaru", Flos, nutida_37277a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, formgiven av Nendo, "Sawaru", Flos, nutida
Aktuellt bud500 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 8h
JASPER MORRISON, taklampa, "Glo-Ball", Flos, Italien, samtida_37202a_8dc9c30741187d6_lg.jpeg
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 8h
 LISA LARSON, skulptur, stengods, "Öst", Världens Barn, Gustavsberg_37112a_8dc9aa9300ad2d0_lg.jpeg
LISA LARSON, skulptur, stengods, "Öst", Världens Barn, Gustavsberg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
3d 8h
INGRID ATTERBERG, vas och lockskål, keramik, "Spiral", Uppsala Ekeby, 1900-talets andra hälft_37362a_lg.jpeg
INGRID ATTERBERG, vas och lockskål, keramik, "Spiral", Uppsala Ekeby, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
3d 8h
SVEND MIDDELBOE, taklampa, "Verona", Fog & Mørup, 1900-talets andra hälft_37218a_8dc9c3028b4db50_lg.jpeg
Aktuellt bud450 SEK
Värdering1 200 SEK
3d 8h
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, vas, glas, 2000-tal_37091a_8dc9aa8f3a169e9_lg.jpeg
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, vas, glas, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK