67330 SKÅL SAMT LJUSSTAKAR, 1 par, Bo Fajans, 1900-talets mitt

Grön / grå glasyr, skålens höjd ca 11, 29 x 29, ljusstakarnas höjd 12 cm
- Konditionsrapport:Repor
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 349 SEK |