34240 TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets mitt

34240a_8dc70cc243f2bce_med.jpeg
  • 34240a_8dc70cc243f2bce_sm.jpeg
  • 34240b_8dc70cb042d9688_sm.jpeg
  • 34240c_8dc70cb04b39728_sm.jpeg
  • 34240d_8dc70cb05418435_sm.jpeg
  • 34240e_8dc70cb05b24b9f_sm.jpeg
  • 34240f_8dc70cb064d1f27_sm.jpeg

Klädsel av textil, bestående av bord med glasskiva, höjd ca 53, 111 x 56 cm, soffa sitthöjd ca 24, längd 178 cm, 1 par fåtöljer, sitthöjd ca 24, total höjd 64 cm

  • Konditionsrapport:Ej ursprunglingen tillhörande glasskiva, blekt klädsel, märken, bruksslitage

Värdering3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT