34240 TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets mitt
Klädsel av textil, bestående av bord med glasskiva, höjd ca 53, 111 x 56 cm, soffa sitthöjd ca 24, längd 178 cm, 1 par fåtöljer, sitthöjd ca 24, total höjd 64 cm
- Konditionsrapport:Ej ursprunglingen tillhörande glasskiva, blekt klädsel, märken, bruksslitage
Värdering | 3 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |