1
18h 07 m
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_30307a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering3 000 SEK
18h 13 m
MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal_30180a_8dc338579a3784b_lg.jpeg
MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
18h 15 m
KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal_30305a_lg.jpeg
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering5 000 SEK
18h 17 m
STOLAR, 9 st, Kinnarps, 2000-tal_30113a_8dc312a43523fc2_lg.jpeg
STOLAR, 9 st, Kinnarps, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
18h 23 m
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft _30073a_lg.jpeg
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
18h 27 m
SOFFA, Ire Möbler, 2000-tal_30324a_lg.jpeg
SOFFA, Ire Möbler, 2000-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
18h 31 m
PELARBORD, rokokostil, 1800-tal_30384a_lg.jpeg
PELARBORD, rokokostil, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
18h 35 m
SIDEBOARD, teak, 1950-/60-tal_30120a_8dc32e176c29649_lg.jpeg
SIDEBOARD, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud850 SEK
Värdering1 200 SEK
18h 41 m
SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal_30227a_8dc338543390086_lg.jpeg
SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud900 SEK
Värdering800 SEK
18h 43 m
FÅTÖLJER, 1 par, Pegasus, England, 1900-talets slut_30319a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Pegasus, England, 1900-talets slut
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering4 000 SEK
18h 45 m
GOLVKANDELABER, industristil, 1900-/2000-tal_30140a_8dc3162fc9d1ba2_lg.jpeg
GOLVKANDELABER, industristil, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
18h 49 m
SALONGSBORD, empirestil, 1800-tal, skiva av kalksten_30410c_lg.jpeg
SALONGSBORD, empirestil, 1800-tal, skiva av kalksten
Aktuellt bud6 200 SEK
Värdering11 000 SEK
18h 53 m
PALL, rokokostil, 1900-tal_30076a_lg.jpeg
PALL, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
18h 57 m
SIDOBORD, mahogny, 1950/60-tal_30148a_8dc32e2d5b43f8c_lg.jpeg
SIDOBORD, mahogny, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
19h 01 m
FÅTÖLJ, Halle Pacific, 2000-tal, klädsel i textil av Paul Smith_30275a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
19h 03 m
FÅTÖLJ, Halle Pacific, 2000-tal, klädsel i textil av Paul Smith_30273a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
19h 11 m
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, matbord, "Superellips", skiva fanerad med masurbjörk_30192a_8dc3384daf8fc5d_lg.jpeg
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, matbord, "Superellips", skiva fanerad med masurbjörk
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
19h 25 m
SOFFBORD, ek, "Brutus", Engelsson, 2000-tal_30232a_8dc338550f4c747_lg.jpeg
SOFFBORD, ek, "Brutus", Engelsson, 2000-tal
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
19h 29 m
STOLAR, 6 st, "Cobra", Källemo, 2000-tal_30362a_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, "Cobra", Källemo, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
19h 31 m
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_30290a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
19h 33 m
LOUNGESTOLAR, 4 st, Gärsnäs, 2000-tal_30359a_lg.jpeg
LOUNGESTOLAR, 4 st, Gärsnäs, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
19h 39 m
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, formgiven 2012_30280a_lg.jpeg
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, formgiven 2012
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 18h
TABURETTER, 1 par, Louis XIV-stil, 1800-/1900-tal_30084a_lg.jpeg
TABURETTER, 1 par, Louis XIV-stil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 18h
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt_30190a_8dc33856b590c8d_lg.jpeg
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
1d 18h
KARMSTOLAR, 1 par, kromad metall, omkring år 2000_30226a_8dc3384f9e848eb_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, kromad metall, omkring år 2000
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
1d 18h
KISTA PÅ STATIV, allmoge, 1700-tal_30128a_8dc32e1e01b3b1d_lg.jpeg
KISTA PÅ STATIV, allmoge, 1700-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
1d 18h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_30352a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 19h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_30368a_lg.jpeg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 19h
GUNILLA ALLARD, "Cortina", stolar, 1 par, Lammhults, 2000-tal_30115a_8dc32e1a725acef_lg.jpeg
GUNILLA ALLARD, "Cortina", stolar, 1 par, Lammhults, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 19h
BARNBYRÅ, 18/1900-tal_30152a_8dc32e2eb4a79f0_lg.jpeg
BARNBYRÅ, 18/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 19h
MORTEN VOSS, soffbord, "Flightdeck", Voss Co Living_30349a_lg.jpeg
MORTEN VOSS, soffbord, "Flightdeck", Voss Co Living
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 19h
SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal_30189a_8dc338264020ccc_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
1d 19h
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Johanson Design, 2000-tal_30403a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Johanson Design, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
1d 19h
SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft_30149a_8dc32e3160f5cfd_lg.jpeg
SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 19h
SALONGSMÖBEL, 6 del, empirestil, 1800-/1900-tal_30353a_8dc346a4c1a1663_lg.jpeg
SALONGSMÖBEL, 6 del, empirestil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud5 400 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 18h
SOFFBORD, mässing, 1900-talets andra hälft _30426a_lg.jpeg
SOFFBORD, mässing, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 18h
SOFFBORD, "Scoop", Martela, 2000-tal_30380a_lg.jpeg
SOFFBORD, "Scoop", Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 18h
SÄNGBORD / BYRÅER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft_30154a_8dc32e2e0ab9795_lg.jpeg
SÄNGBORD / BYRÅER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 18h
ISKOS-BERLIN, snurrstol, "Fiber side chair", för Muuto, 2000-tal_30425a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 18h
_30327a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 18h
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, smide, 1900-talets första hälft_30150a_8dc32e2fd589b1e_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, smide, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
2d 18h
HÅG, arbetsstol, "Tion", 2000-tal_30299a_lg.jpeg
HÅG, arbetsstol, "Tion", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 18h
STEFAN DIEZ, hylla, "New order combination", HAY, samtida_30088a_lg.jpeg
STEFAN DIEZ, hylla, "New order combination", HAY, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 19h
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal_30079a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud850 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 19h
CARL MALMSTEN, soffa "Samspel", 1950-tal_30360a_lg.jpeg
CARL MALMSTEN, soffa "Samspel", 1950-tal
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 19h
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal_30296a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 19h
SATSBORD, 2 del, teak, 1950/60-tal_30183a_8dc338277b1a251_lg.jpeg
SATSBORD, 2 del, teak, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 19h
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal_30264a_8dc338ce3cb4211_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK