1
1d 13h
FÄLLBORD, "Björnsholm", ur Ikeas 1700-talsserie_36218a_8dc8b0302a9a9c1_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Björnsholm", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 13h
STEFAN BORSELIUS, 4 st stolar, "Dundra", Blå Station, 2000-tal_36089a_8dc8ad4f79fe5b5_lg.jpeg
STEFAN BORSELIUS, 4 st stolar, "Dundra", Blå Station, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 13h
CHRIS MARTIN, "Icha", barpallar, 1 par, Massproduction, samtida_36214a_8dc8adf7904ef12_lg.jpeg
CHRIS MARTIN, "Icha", barpallar, 1 par, Massproduction, samtida
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 13h
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft _36355a_lg.jpeg
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 13h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_35956a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 14h
ROLF FRANSSON, byrå, "Artic", Voice, samtida_36346a_lg.jpeg
ROLF FRANSSON, byrå, "Artic", Voice, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 14h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie_35946a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
1d 14h
TRÄDGÅRDSSOFFA, vitmålad aluminium, Riab, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft _36026a_8dc8b783b5be2d3_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSSOFFA, vitmålad aluminium, Riab, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud750 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 14h
TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad aluminium, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft _36024a_8dc8c64cea81904_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad aluminium, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 14h
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, vitmålad aluminium, Riab, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft _36025a_8dc8ae3776e6afc_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJ, vitmålad aluminium, Riab, ormbunkemodell, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 14h
HÄNGSKÅP, 1700-talets andra hälft, med senare underrede_36345a_lg.jpeg
HÄNGSKÅP, 1700-talets andra hälft, med senare underrede
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 13h
STOLAR, 6 st, Skandiform, 2000-tal_36010a_8dc8ae44533b139_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, Skandiform, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 13h
SKÅP, ek, renässansstil, 1800-tal_36337a_lg.jpeg
SKÅP, ek, renässansstil, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
2d 13h
PALL, vitlackerad metall, Johanson Design, nutida_36153a_8dc8b77f959e89e_lg.jpeg
PALL, vitlackerad metall, Johanson Design, nutida
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 13h
SALONGSMÖBEL, 3 delar, empirestil, 1900-talets första hälft_36068a_8dc8c6ae86fb150_lg.jpeg
SALONGSMÖBEL, 3 delar, empirestil, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 13h
VITRINSKÅP, ek, jugend, 1900-talets början_36016a_8dc8ad4716ce5d5_lg.jpeg
VITRINSKÅP, ek, jugend, 1900-talets början
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 13h
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, teak, Höng stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt_36168a_8dc8b780385a7f3_lg.jpeg
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, teak, Höng stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 13h
PELARBORD, björk, 1800-tal_35785a_8dc853a7bca072c_lg.jpeg
PELARBORD, björk, 1800-tal
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
2d 13h
BARSTOLAR, 4 st, kromad metall, 2000-tal_36095a_8dc8ad55ac91cb8_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, kromad metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 13h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_36306a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 13h
HERRBETJÄNT, Italien, 1900-tal_36062a_8dc8b78c45819b6_lg.jpeg
HERRBETJÄNT, Italien, 1900-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
2d 13h
SKRIVSKÅP, 1800-talets första hälft _36347a_lg.jpeg
SKRIVSKÅP, 1800-talets första hälft
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 14h
DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början_36058a_8dc8b785f878788_lg.jpeg
DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 14h
JONAS BOHLIN, tidskriftshylla, "Zink", Källemo_36005a_8dc8ae38b399a81_lg.jpeg
JONAS BOHLIN, tidskriftshylla, "Zink", Källemo
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 14h
SNURRSTOL, "Kite", Swedese, 2000-tal_36100a_8dc8ad57e0889f5_lg.jpeg
SNURRSTOL, "Kite", Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 14h
BOKHYLLA, fanerad med alm, 1940-tal_36366a_lg.jpeg
BOKHYLLA, fanerad med alm, 1940-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
2d 14h
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal_36329a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 13h
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal_28501a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 13h
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal_36262a_lg.jpeg
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
3d 13h
SCHÄSLONG, rokokostil, 1900-talets första hälft _36079b_8dc8c6ad7db5557_lg.jpeg
SCHÄSLONG, rokokostil, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
3d 13h
VÄGGHYLLA, teak, 1950-/60-tal_36309a_lg.jpeg
VÄGGHYLLA, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering300 SEK
3d 13h
MATBORD, "Mariedamm", Ikea, år 2022_36283a_lg.jpeg
MATBORD, "Mariedamm", Ikea, år 2022
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 13h
KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal_36077a_8dc8ad4ea7d4ef1_lg.jpeg
KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
3d 13h
FÅTÖLJ, De Nona, 2000-tal_36090a_8dc8ad50c84e0df_lg.jpeg
FÅTÖLJ, De Nona, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
3d 13h
SÄNGBORD, teak, 1950-/60-tal_36054a_8dc8ad4c46b9da0_lg.jpeg
SÄNGBORD, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 13h
VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets början_36015a_8dc8b786a9838d3_lg.jpeg
VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets början
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 13h
NILS GULIN, sidobord, "Ponoq", Karl Andersson & Söner, samtida_36008a_8dc8c6570873085_lg.jpeg
NILS GULIN, sidobord, "Ponoq", Karl Andersson & Söner, samtida
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 14h
PARKSOFFA, gjutjärn, 1800-/1900-tal_36027a_8dc8b780e6ff58e_lg.jpeg
PARKSOFFA, gjutjärn, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 14h
SKÅP, allmoge, 1800-tal_36067a_8dc8b788fefc67e_lg.jpeg
SKÅP, allmoge, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 14h
KARMSTOLAR, 1 par, Four Design, Danmark, 2000-tal_36096a_8dc8ad567c14a10_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, Four Design, Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 14h
MONICA FÖRSTER, sidobord, Swedese, samtida_36006a_8dc8c64d83ce3db_lg.jpeg
MONICA FÖRSTER, sidobord, Swedese, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 14h
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft_36013a_8dc8b781bea6a33_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
4d 13h
FÄLLBORD, Vitra, år 2016_28092a_lg.jpeg
FÄLLBORD, Vitra, år 2016
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 200 SEK
4d 13h
BARSTOLAR, 4 st, "Plektrum", Sandin & Bülow, Materia, 2000-tal_36098a_8dc8ad51845e84e_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, "Plektrum", Sandin & Bülow, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 13h
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal_36340a_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering7 000 SEK
4d 13h
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, "EA-108", Vitra, samtida_36298a_lg.jpeg
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, "EA-108", Vitra, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 13h
KOMMOD, tidigt 1900-tal _36055a_8dc8ad4d0ca257b_lg.jpeg
KOMMOD, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
4d 13h
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början_36219a_lg.jpeg
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT