1
11h 59 m
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft_32708a_8dc59fe40414eba_lg.jpeg
Aktuellt bud6 000 SEK
Värdering7 000 SEK
12h 07 m
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, 2000-tal_32937a_lg.jpeg
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
12h 19 m
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32699a_8dc593655c1f91a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
12h 21 m
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32698a_8dc593674a5f169_lg.jpeg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
12h 29 m
BARSTOL OCH BORD, 2 del, grönlackerad metall, "Bistro", Fermob, 2000-tal_33041a_lg.jpeg
BARSTOL OCH BORD, 2 del, grönlackerad metall, "Bistro", Fermob, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
12h 31 m
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_33014a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 SEK
12h 39 m
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_33004a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12h 43 m
STOLAR, 1 par, senbarock stil, 1900-tal_32697a_8dc59363a3c80f8_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, senbarock stil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
12h 45 m
ANDERSSEN & VOLL, fåtölj med ottoman, "Brasilia", Menu_27372a_lg.jpeg
ANDERSSEN & VOLL, fåtölj med ottoman, "Brasilia", Menu
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering12 000 SEK
12h 53 m
SNURRSTOL, 2000-tal_32968a_lg.jpeg
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12h 57 m
BARSTOLAR, 3 st, "3D Bar Stool", Gubi, formgiven av Komplot Design, 2000-tal_33002a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 3 st, "3D Bar Stool", Gubi, formgiven av Komplot Design, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
13h 01 m
ADOLF RELLING, sybord, teak, "Syklus", Rastad & Relling, Rasmus Solberg Møbelverksted, Norge, formgiven 1962._33013a_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering3 000 SEK
13h 07 m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32713a_8dc5937cc3dd408_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
13h 09 m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32714a_8dc5937d90e063c_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
13h 11 m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32715a_8dc5937e1e8dab0_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
13h 13 m
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida_26742a_lg.jpeg
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida
Aktuellt bud950 SEK
Värdering6 000 SEK
13h 35 m
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_33020a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 12h
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets mitt_32805a_8dc5a31ac89d9a5_lg.jpeg
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
1d 12h
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets slut_32825a_8dc5a31c1547fa8_lg.jpeg
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets slut
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 12h
SIDOBORD, 1 par, chippendalestil, 1900-talets mitt_32804a_8dc5a3159106c7a_lg.jpeg
SIDOBORD, 1 par, chippendalestil, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 12h
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal_33040a_lg.jpeg
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 12h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_32975a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 12h
MUUTO, vägghyllor, 2 st, Julien De Smedt, 2000-tal_32963a_lg.jpeg
MUUTO, vägghyllor, 2 st, Julien De Smedt, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 12h
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, bronserad metall, enligt uppgift Grekland, 1900-talets andra hälft _32950a_lg.jpeg
Aktuellt bud950 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 12h
ARBETSSTOL, Horreds, 2000-tal_32747a_8dc59371619a244_lg.jpeg
ARBETSSTOL, Horreds, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 12h
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft _32821a_8dc5a31d6e7bf45_lg.jpeg
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
1d 13h
STOL, 1800-/1900-tal_32731a_8dc5936d33bdcd2_lg.jpeg
STOL, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering200 SEK
1d 13h
DENNIS MARQUART, soffbord, för OX Denmarq, nutida_32943a_lg.jpeg
DENNIS MARQUART, soffbord, för OX Denmarq, nutida
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 13h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_33043a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
1d 13h
KARMSTOLAR, 3 st, Offecct, 2000-tal_31975a_8dc5936f8d2ce97_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 3 st, Offecct, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 12h
PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida_33048a_lg.jpeg
PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 12h
ISKOS-BERLIN, snurrstol, "Fiber side chair", för Muuto, 2000-tal_32978a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 12h
PALL, fladdermusmodell, omkring 1900-talets mitt_33015a_lg.jpeg
PALL, fladdermusmodell, omkring 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 12h
STOLAR, 3 st, Martela, 2000-tal_32766a_8dc59372d2a4d82_lg.jpeg
STOLAR, 3 st, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 12h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_33052a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 12h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_33051a_lg.jpeg
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering8 000 SEK
2d 12h
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, Danmark, 1900-talets andra hälft _32666a_8dc59fe707a9047_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 12h
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal_32695a_8dc59362bf58ec9_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering7 000 SEK
2d 13h
SOFFA, tvådelad, 2000-tal_33016a_lg.jpeg
SOFFA, tvådelad, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 13h
 FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie_33057a_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 13h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_32986a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 11h
KAY BOJESEN, vitrinskåp, Danmark, 2000-tal_32985a_lg.jpeg
KAY BOJESEN, vitrinskåp, Danmark, 2000-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 12h
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, "EA-108", Vitra, samtida_33045a_lg.jpeg
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, "EA-108", Vitra, samtida
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 12h
BYRÅ, fanerad med björk, 1930-/40-tal_33100a_lg.jpeg
BYRÅ, fanerad med björk, 1930-/40-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 12h
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965_32958a_lg.jpeg
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
3d 12h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_33102a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering8 000 SEK
3d 12h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_33103a_lg.jpeg
Aktuellt bud900 SEK
Värdering8 000 SEK
3d 12h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, "Medevi Brunn",ur Ikeas 1700-talsserie_33053a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, "Medevi Brunn",ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering8 000 SEK