1
9h 55 m
MODULSOFFA, 3 del, "Mags", HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
9h 57 m
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
10h 07 m
CHRISTIAN HALLERÖD, pall/sidobord, "Karljohan", Ikea PS, formgiven 2009
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 800 SEK
10h 15 m
PIEDESTAL, marmor och metall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
10h 47 m
PALL, allmoge, 1800-/1900-tal
PALL, allmoge, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
11h 01 m
SKÅP, allmoge, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
11h 33 m
BYRÅ, rokokostil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
11h 39 m
BRICKBORD, orientalisk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 9h
MATSALSMÖBEL, 9 del, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering6 000 SEK
1d 9h
MATSALSSKÅP, GR Möbler Tibro, Solgården Antikmåleri & Inredning, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
1d 9h
NYSILVERBRICKA MED BORD, nysilver och trä, bla tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering700 SEK
1d 9h
 LIEVORE ALTHERR MOLINA, 3 st, stolar, "Catifa", Arper, Italien
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
1d 10h
STOL, sengustaviansk, 1800-talets början
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 10h
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 10h
SPJÄLSÄNG, Oliver Furniture, 2000-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 10h
TIDNINGSSTÄLL, akrylplast, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
1d 10h
STOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 10h
DAGBÄDD, sent 1900-/2000-tal
DAGBÄDD, sent 1900-/2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 10h
BARSTOLAR, 5 st, Wilkhan, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 10h
JONAS IHREBORN, fåtölj, "Pod Highback", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 10h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 800 SEK
1d 11h
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
1d 11h
SOFFBORD, ek och metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 11h
BARPALLAR, 1 par, "Citizen Ghost", Minus tio, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 11h
MATBORD, Johansson Design, "Discus", samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 11h
HEE WEELING, 1 par, stolar, "About a chair", HAY, Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 11h
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Husqvarna, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 11h
SKRIVBORD, ek, 1900-talets början
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 9h
STOLAR, 4 st, 2000-tal
STOLAR, 4 st, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 9h
ALBERTO MEDA, konferensstolar, 4 st, "Physix", Vitra, nutida
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
2d 9h
MATSALSMÖBEL, 6 del, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 10h
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
2d 10h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 10h
BLOMBORD, smide, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
PALL, sent 1900-tal
PALL, sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 9h
SPELBORD, omkring år 1900
SPELBORD, omkring år 1900
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 9h
TRÄDGÅRDSSOFFA, Näfveqvarns bruk, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 SEK
3d 9h
TRÄDGÅRDSSOFFA, GV Rundström & Co, Norrköping, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering2 500 SEK
3d 10h
BARSTOLAR, 1 par, "Minds BS", Johansson Design, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 10h
KORGSTOL, bambu och rotting, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 10h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 10h
ANTTI KOTILAINEN, skrivstol, "Sola", Martela, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 10h
GOLVURNA, orientalisk, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
3d 11h
STOLAR, 1 par, snarlika, sengustavianska, 1800-talets fösta hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 11h
STOLAR, 4 st, nutida
STOLAR, 4 st, nutida
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 11h
YNGVE EKSTRÖM, 4 st, stolar, "Kontik", Troeds, Bra Bohag, 1960-tal
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 11h
VITRA, konferensbord, "Segment table", nutida
Startbud200 SEK
Värdering8 000 SEK
3d 11h
ALBERTO MEDA, konferensstol, "Physix", Vitra, nutida
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK