- MöblerRensa filter
VÄGGHYLLA, gråmålad, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
SOFFBORD, metall och mdf, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
BARSTOLAR, 4 st, "Plektrum", Sandin & Bülow, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, bok och teak, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
STOL, senbarock, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
BOKHYLLA, fanerad med alm, 1940-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
FÅTÖLJ, De Nona, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
MATSALSMÖBEL, 5 del, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
EERO AARNIO, rumsavdelare / skulptur, plast, Martela, Finland, samtida
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering4 000 SEK
BARSTOLAR, 4 st, vitlackerad metall, Johanson Design, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
BLOMSTERBORD, med spaljé, rotting, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
KONSOLBORD, sengustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
ARBETSSTOL, kromad metall, "Donati", Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
STOLAR, 1 par, "Fanett", Edsbyn Möbelfabrik, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
SPELBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
SOFFBORD, redwood, sent 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
BARPALL, Blå Station, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
ANTONIO CITTERIO, arbetsstol "ID Air", Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
HERRBETJÄNT, trä, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-tal
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
OLE WANSCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering4 000 SEK
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1960-tal
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering3 000 SEK
FÅTÖLJ, swedish modern, 1940-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Four Design, Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering7 000 SEK
SOFFBORD, teak, 1950-/60-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets början
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
BJÖRN DAHLSTRÖM, barstolar, 4 st, CBI, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
STOL, Intertek, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
BARSTOLAR, 4 st, kromad metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
SOFFBORD, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Circle", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
SITTPUFF, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
SNURRSTOL, "Kite", Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK