- TrädgårdRensa filter
UTOMHUSLYKTA, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, samtida
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering4 500 SEK
SOLSTOL, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
CAFÉSTOLAR, 3 st, "Bryggeristolen", Grythyttan, 1900-talets mitt
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 500 SEK
SOFFA, rotting, Artwood, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK