30123 MATBORD, teak, 1950/60-tal

30123a_8dc32e1690c47ad_med.jpeg
  • 30123a_8dc32e1690c47ad_sm.jpeg
  • 30123b_8dc32e16a256832_sm.jpeg
  • 30123c_8dc32e16bbd1dd1_sm.jpeg

Två iläggsskivor á 44 cm styck, höjd ca 73, diameter 111 cm

  • Konditionsrapport:Märken, repor

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK