29525 BRICKA, mönster av Josef Frank, "Manhattan", Firma Svenskt tenn, 1900-/2000-tal

29525a_8dc28bb1eaf3d00_med.jpeg
  • 29525a_8dc28bb1eaf3d00_sm.jpeg
  • 29525b_8dc28bb1f749915_sm.jpeg
  • 29525c_8dc28bb20049352_sm.jpeg

Ca 53 x 37,5 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK