34001 BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal

34001a_8dc6aac16817a97_med.jpeg
  • 34001a_8dc6aac16817a97_sm.jpeg
  • 34001b_8dc6aac17e5b8a8_sm.jpeg
  • 34001c_8dc6aac1a529f22_sm.jpeg
  • 34001d_8dc6aac1bca59ea_sm.jpeg
  • 34001e_8dc6aac1d894d9a_sm.jpeg
  • 34001f_8dc6aac1ed8a3be_sm.jpeg

Blå dekor av lanskap, höjd till lampsockel ca 25 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken, glasyrmistor, omarbetad från bojan

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK