1
3h 02 m
FOHUND, grön sten, orientalisk, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
3h 18 m
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
2d 3h
TALLRIK, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
3d 2h
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 3h
VASER, 2 st, porslin, Japan, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 3h
SIDENBRODERI, ostindisk, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 3h
SKÅL, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 2h
TEKANNA OCH VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 3h
SKULPTUR, malakit och onyx, Mexico, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
6d 2h
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
7d 3h
LOCKSKÅL, Kina, stengods, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 2h
VAS, porslin, Japan, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 3h
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 4h
KIMONO, 1900-tal
KIMONO, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 3h
GOLVURNA, orientalisk, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
11d 4h
GRAFISKA BLAD, 3 st, orientaliska, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 2h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
13d 3h
PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
13d 4h
FIGUR, brons, sannolikt 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK