15605 ANITA NYLUND, ströare, ''Familjen Pepparson'', porslin, Jie Gantofta, 1900-talets mitt

15605a_8db52c2e367e48c_med.jpeg
  • 15605a_8db52c2e367e48c_sm.jpeg
  • 15605b_8db52c2e36e6025_sm.jpeg
  • 15605c_8db52c2e362b5cb_sm.jpeg
  • 15605d_8db52c2e37155ef_sm.jpeg
  • 15605e_8db52c2e33ebe43_sm.jpeg
  • 15605f_8db52c2e36bf30a_sm.jpeg

Höjd ca 15 cm

  • Konditionsrapport:Smärre glasyrslitage

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK