15603 ANITA NYLUND, 3 st, ströare, ''Familjen Pepparson'', porslin, Jie Gantofta, 1900-talets mitt

15603a_8db52c5420cc965_med.jpeg
  • 15603a_8db52c5420cc965_sm.jpeg
  • 15603b_8db52c541f83469_sm.jpeg
  • 15603c_8db52c541cb56f2_sm.jpeg
  • 15603d_8db52c541cc473d_sm.jpeg

Keramik, höjd 10 - 15 cm

  • Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterat slitage

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK