37204 ANDERS PEHRSSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft

37204a_8dc9c31bb423f37_med.jpeg
  • 37204a_8dc9c31bb423f37_sm.jpeg
  • 37204b_8dc9c31bbb041e9_sm.jpeg
  • 37204c_8dc9c31bc21a5b2_sm.jpeg
  • 37204d_8dc9c31bc8986ff_sm.jpeg
  • 37204e_8dc9c31bce211bf_sm.jpeg
  • 37204f_8dc9c31bd2ae7de_sm.jpeg

Grön lackerad plåt, raster av plast, höjd ca 22, diameter 40 cm

  • Konditionsrapport:Repor, raster med spricka, senare lackering

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK