66719 VICKE LINDSTRAND, vas, glas, "Zebra", Kosta

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, "Zebra", Kosta
  • VICKE LINDSTRAND, vas, glas, "Zebra", Kosta

Underfång i rött med vita ränder, signerad "LH 1114", höjd ca 17 cm

  • Konditionsrapport:Några mindre repor och märken

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)249 SEK
*Följerätt tillkommer

Vicke Lindstrand (1904-1983)
Sverige

I kategori Art