66719 VICKE LINDSTRAND, vas, glas, "Zebra", Kosta

Underfång i rött med vita ränder, signerad "LH 1114", höjd ca 17 cm
- Konditionsrapport:Några mindre repor och märken
| Värdering | 1 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 249 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |
Vicke Lindstrand (1904-1983) Sverige
I kategori Art