66641 MATSERVIS, 29 del, "Costa", Gallo design, Villeroy & Boch, 1900-talets slut

Omfattade 12 mattallrikar (diameter ca 32 cm), 3 mattallrikar (27,5 cm), 13 assietter (21 cm) samt uppläggningsfat (längd 35 cm)
- Konditionsrapport:Smärre repor
| Värdering | 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 600 SEK |