66637 VINGLAS, CHAMPAGNEGLAS OCH LJUSSTAKAR, Reijmyre glasbruk, 1900-/2000-tal

VINGLAS, CHAMPAGNEGLAS OCH LJUSSTAKAR, Reijmyre glasbruk, 1900-/2000-tal
  • VINGLAS, CHAMPAGNEGLAS OCH LJUSSTAKAR, Reijmyre glasbruk, 1900-/2000-tal

Fot med innesluten röd och grön dekor, omfattande 7 vinglas, 5 champagneglas, 2 st ljusstakar, etikettmärkta samt signerade, höjd ca 16 - 21 cm

  • Konditionsrapport:Möjligen någon smärre repa

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)449 SEK