66635 SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut

SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut
  • SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut

Omfattade 8 mattallrikar (diameter ca 27 cm), 7 assietter (21 cm), 4 kaffefat (17 cm), skål med lock (19 cm), skål (14,5 cm), terrin med lock (22 cm) samt 2 uppläggningsfat (längd 29,5 - 37 cm)

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK