66027 TASERUDSSTAKE, trä, Matts, Arvika, 1900-talets andra hälft

TASERUDSSTAKE, trä, Matts, Arvika, 1900-talets andra hälft
  • TASERUDSSTAKE, trä, Matts, Arvika, 1900-talets andra hälft

För två ljus, bränmärkt Matts Arvika Taserud, höjd ca 25 cm

  • Konditionsrapport:Ytslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK