- SkulpturRensa filter
ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och daterad 54
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
ERIK REIMHULT, skulptur, metall, gjuten signatur
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och otydligt daterad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 200 SEK
VÄGGRELIEF, stenmassa, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK