36901 SÅSSLEV, sterlingsilver, jugend, tidigt 1900-tal, vikt ca 58 g

36901a_8dc968a6f2c09f5_med.jpeg
  • 36901a_8dc968a6f2c09f5_sm.jpeg
  • 36901b_8dc968a6fd8c350_sm.jpeg
  • 36901c_8dc968a7091f9c7_sm.jpeg
  • 36901d_8dc968a712ed0c0_sm.jpeg

Förgylld skål, skaft med dekor av stiliserat bladverk, stämplar STERLING, längd ca 17 cm

  • Konditionsrapport:Smärre bruksspår

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK