1
18h 27 m
JACOB ÄNGMAN, skedar, 10 st, "Rosenholm", silver, Gab, år 1977, total vikt ca 258 gram_30253a_8dc33bcab36eaba_lg.jpeg
JACOB ÄNGMAN, skedar, 10 st, "Rosenholm", silver, Gab, år 1977, total vikt ca 258 gram
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 18h
ASKFAT silver, vikt ca 100 g_30223a_8dc3384cc771a28_lg.jpeg
ASKFAT silver, vikt ca 100 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering400 SEK
3d 18h
MOCKASKEDAR, 12+7 st, silver, tot vik ca 155 g_30255a_8dc33bcb4eee83c_lg.jpeg
MOCKASKEDAR, 12+7 st, silver, tot vik ca 155 g
Aktuellt bud650 SEK
Värdering500 SEK
4d 18h
COLLIER, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft _30418a_lg.jpeg
COLLIER, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 19h
BROSCHER, ÖRHÄNGEN OCH MANSCHETTKNAPPAR, silver, mestadels 1900-talets mitt_30194a_8dc3384014948f6_lg.jpeg
BROSCHER, ÖRHÄNGEN OCH MANSCHETTKNAPPAR, silver, mestadels 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 17h
ARMBAND, sterlingsilver, Danmark, 1900-talets andra hälft _30583a_8dc392542aa2d57_lg.jpeg
ARMBAND, sterlingsilver, Danmark, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 18h
FICKUR, 3 st, silver, med klockkedjor_30478a_8dc38610c18fe53_lg.jpeg
FICKUR, 3 st, silver, med klockkedjor
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 18h
BROSCH, sterlingsilver, med emaljarbete och markasiter, 1900-talets andra hälft _30582a_8dc392539b47c05_lg.jpeg
BROSCH, sterlingsilver, med emaljarbete och markasiter, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 17h
BESTICK OCH VASER, silver, tot vikt ca 210 g_30470a_8dc38607b952e2b_lg.jpeg
BESTICK OCH VASER, silver, tot vikt ca 210 g
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 18h
SILVERSMYCKEN, 10 del, broscher och halsband, bla med emaljarbeten_30480a_8dc3861532ebb00_lg.jpeg
SILVERSMYCKEN, 10 del, broscher och halsband, bla med emaljarbeten
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 18h
ARMBAND OCH ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, sannolikt 1900-talets första hälft_30481a_8dc386174b36965_lg.jpeg
ARMBAND OCH ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, sannolikt 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 19h
ARMBAND, silver, vikt ca 36,9 g_30532a_8dc3924a06ccd3c_lg.jpeg
ARMBAND, silver, vikt ca 36,9 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 19h
KAFFESERVIS, 3 del, silver, 1954, tot vikt ca 715 g_30457a_8dc385ed06da65e_lg.jpeg
KAFFESERVIS, 3 del, silver, 1954, tot vikt ca 715 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 18h
SALT OCH PEPPARSTRÖARE, silver, 1900-tal, vikt ca 36,5 g_30616a_8dc39cc39ad113d_lg.jpeg
SALT OCH PEPPARSTRÖARE, silver, 1900-tal, vikt ca 36,5 g
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 19h
COLLIER OCH MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, turkoser och förgyllt silver, 1900-talets andra hälft _30590a_8dc3924d2d86bf4_lg.jpeg
COLLIER OCH MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, turkoser och förgyllt silver, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 19h
SÅSSLEV, silver, år 1850, total vikt inkl trähandtag ca 106 g_30617a_8dc39cc452f0276_lg.jpeg
SÅSSLEV, silver, år 1850, total vikt inkl trähandtag ca 106 g
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 18h
LJUSSTAKAR 4 st, olika modeller, silver, 1900-talets andra hälft, total vikt ca 641 g_30549a_8dc3923c8f28c82_lg.jpeg
LJUSSTAKAR 4 st, olika modeller, silver, 1900-talets andra hälft, total vikt ca 641 g
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 18h
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, MGAB 1953, tot vikt ca 170 g_30468a_8dc38605f0a55d9_lg.jpeg
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, MGAB 1953, tot vikt ca 170 g
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
9d 19h
MALIN GUNNARSSON, hänge, silver, Stockholm, 1900-/2000-tal_30754a_lg.jpeg
MALIN GUNNARSSON, hänge, silver, Stockholm, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 17h
LORNJETT, MEDALJONG OCH RING, bla silver, med markasiter, 1800-/1900-tal_30500a_8dc3866131cb384_lg.jpeg
LORNJETT, MEDALJONG OCH RING, bla silver, med markasiter, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 18h
BROSCHER, 7 st, mestadels silver, bla med skuren snäckskalskamé och markasiter, 1900-tal_30588a_8dc39254e53bd17_lg.jpeg
BROSCHER, 7 st, mestadels silver, bla med skuren snäckskalskamé och markasiter, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 18h
SMYCKESGARNITYR, 3 del, silver, med markasiter, sannolikt 1900-talets första hälft _30479a_8dc386139a7742b_lg.jpeg
SMYCKESGARNITYR, 3 del, silver, med markasiter, sannolikt 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 19h
SAMLING SMYCKEN, mestadels silver, främst 1900-talets första hälft _30483a_8dc38638989da9a_lg.jpeg
SAMLING SMYCKEN, mestadels silver, främst 1900-talets första hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
11d 17h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939_30676a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 18h
MOCKASKEDAR, 12 st, silver, GAB Stockholm 1966, tot vikt ca 150 g_30469a_8dc386097243039_lg.jpeg
MOCKASKEDAR, 12 st, silver, GAB Stockholm 1966, tot vikt ca 150 g
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 18h
SAMLING SILVERBESTICK, total vikt ca 90 g_30689a_lg.jpeg
SAMLING SILVERBESTICK, total vikt ca 90 g
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 18h
MOCCASKEDAR, 6 st, silver, GAB, 1970, vikt ca 48 g_30589a_8dc39248577f917_lg.jpeg
MOCCASKEDAR, 6 st, silver, GAB, 1970, vikt ca 48 g
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 18h
BESTICK, 16 del, silver, mockaskedar och serveringsbestick, tot vikt ca 190 g_30467a_8dc3860ba5a24e2_lg.jpeg
BESTICK, 16 del, silver, mockaskedar och serveringsbestick, tot vikt ca 190 g
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK