1
18h 31 m
HALSKEDJOR MED HÄNGEN, 4 st, silver, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering300 SEK
18h 57 m
FAT, sterlingsilver, CG Hallberg, 1958, vikt ca 100 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering800 SEK
19h 31 m
SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 18h
DOSA, silver, 1900-talets mitt, vikt ca 100 g
Aktuellt bud900 SEK
Värdering800 SEK
1d 18h
FICKUR SAMT SPINDELUR, silver, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 18h
SKÅL, silver, 1900-tal, vikt ca 100 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 18h
ARMBAND, silver, enligt uppgift Tunisien, vikt ca 135 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering800 SEK
1d 19h
KAFFESKEDAR, 5 st, silver, GAB, 1933, tot vikt ca 86 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
2d 18h
SKÅL, silver, GAB, 1952, vikt ca 200 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 18h
FICKUR, 4 st, silver, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
2d 19h
FICKUR, 2 st, silver, Omega samt Longines, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
3d 18h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, CG Hallberg, 1957
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 19h
BRICKA, silver, GEWE, 1959, vikt ca 150 g
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering1 200 SEK
3d 19h
DOSOR, 3 st silver, 1900-tal, tot vikt ca 153 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
3d 19h
GRÄDDKANNA OCH SOCKERSKÅL MED TÅNG, silver, GEWE, 1950-tal, tot vikt ca 285 g
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 18h
COCKTAILGLAS, 6 st, silver, GAB, 1953, tot vikt ca 360 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 19h
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, CG Hallberg, 1945, tot vikt ca 150 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering1 200 SEK
5d 18h
KAFFESKEDAR, 13 st, silver, 1960-tal, tot vikt ca 130 g
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 18h
PUNCHMUGGAR, 5 st, silver, GAB 1967, tot vikt ca 188 g
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 19h
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering800 SEK
6d 18h
EFVA ATTLING, sterlingsilver, armband "Carpe Diem"
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 19h
SKÅL, sterlingsilver, 1900-tal, vikt ca 95 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering800 SEK
7d 18h
SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA SAMT BRICKA, silver, rokokostil, Gewe, 1970-tal, tot vikt ca 380 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
7d 19h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar ALT, 1933
Aktuellt bud200 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 18h
SKED, silver, 1800-tal, vikt ca 115 g
Aktuellt bud750 SEK
Värdering1 200 SEK
10d 18h
FAT, sterlingsilver, 1900-tal, vikt ca 50 g
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK
11d 19h
SOCKERSKÅL OCH MJÖLKKANNA, silver, NM Thune, Norge, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 220 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
12d 18h
SKÅL, silver, Gewe, 1974, vikt ca 275 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
12d 18h
ERIC LÖFMAN, skål, silver, Mema 1997, vikt ca 150 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 200 SEK
12d 20h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, TESI, Göteborg 1969
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK