1
1d 14h
FICKUR, Omega, silver, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud750 SEK
Värdering600 SEK
2d 15h
RINGAR, 2 st, silver och stål, med vita stenar, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 15h
VAS, silver, MGAB 1969, vikt ca 81 g
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
5d 14h
KÄPP, med silverkrycka, CG Hallberg, Stockholm 1934
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
5d 14h
GUSTAF JANSON, fat, sterlingsilver, CG Hallberg, 1958, vikt ca 50 g
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 14h
FLAKONGER, 1 par, silver och kristall, sannolikt England 1900-talets första hälft
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering800 SEK
5d 15h
SAMLING SILVERFÖREMÅL, 6 st, 1900-tal, tot. vikt ca 35 g
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
6d 14h
HALSKEDJOR MED HÄNGEN, 4 st, silver, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 14h
FAT, sterlingsilver, CG Hallberg, 1958, vikt ca 100 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
6d 15h
SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 13h
DOSA, silver, 1900-talets mitt, vikt ca 100 g
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
7d 14h
FICKUR SAMT SPINDELUR, silver, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
SKÅL, silver, 1900-tal, vikt ca 100 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 14h
ARMBAND, silver, enligt uppgift Tunisien, vikt ca 135 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
7d 15h
KAFFESKEDAR, 5 st, silver, GAB, 1933, tot vikt ca 86 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
SKÅL, silver, GAB, 1952, vikt ca 200 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 14h
FICKUR, 4 st, silver, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 15h
FICKUR, 2 st, silver, Omega samt Longines, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
9d 14h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, CG Hallberg, 1957
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 14h
BRICKA, silver, GEWE, 1959, vikt ca 150 g
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 14h
DOSOR, 3 st silver, 1900-tal, tot vikt ca 153 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 15h
GRÄDDKANNA OCH SOCKERSKÅL MED TÅNG, silver, GEWE, 1950-tal, tot vikt ca 285 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
10d 14h
COCKTAILGLAS, 6 st, silver, GAB, 1953, tot vikt ca 360 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
10d 15h
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, CG Hallberg, 1945, tot vikt ca 150 g
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
11d 14h
KAFFESKEDAR, 13 st, silver, 1960-tal, tot vikt ca 130 g
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
11d 14h
PUNCHMUGGAR, 5 st, silver, GAB 1967, tot vikt ca 188 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 15h
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK