36872 LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1800-/1900-tal

36872a_8dc95f4fcaba43d_med.jpeg
  • 36872a_8dc95f4fcaba43d_sm.jpeg
  • 36872b_8dc95f4fd301479_sm.jpeg
  • 36872c_8dc95f4fdc22049_sm.jpeg
  • 36872d_8dc95f4fe547b0b_sm.jpeg

Reliefdekor av vindruvsrankor, lösa ljusmanschetter, fylld botten, höjd ca 24 cm

  • Konditionsrapport:Ytslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK