30834 FIGURER, 2 st, keramik, AJ Design, Inger & Albert Jansson keramik Motala 1984/86
Tomte och tomtemor, etikettmärkta och signerade och daterad 84/86, höjd ca 14-20 cm
- Konditionsrapport:Limning intill händerna, sannolikt pga tidigare skada
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT