32767 JACOB TOSTRUP, brosch, sterlingsilver, Norge, 1900-taelts mitt

Förgyllt silver, pärlemofärgat emaljarbete med reliefdekor av stjärnor, stämplad Sterling J Tostrup Norway, längd ca 45 mm
- Konditionsrapport:Oputsad, smärre åldersrelaterat slitage
| Värdering | 600 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 199 SEK |

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan