1
1d 12h
BRILJANTSLIPAD DIAMANT, oinfattad, 0.46 ct, G/VVS2, i microfilm från IGI_36159a_8dc8c505c787511_lg.jpeg
BRILJANTSLIPAD DIAMANT, oinfattad, 0.46 ct, G/VVS2, i microfilm från IGI
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
1d 13h
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 7,3 g_36019a_8dc8bba4b51bbbc_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 7,3 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 500 SEK
2d 13h
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 2,8 g_36224a_8dc8c5095618869_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 2,8 g
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 12h
RING, 18k guld och vitguld, Alton 1995, vikt ca 8,2 g_36225a_8dc8c50a157a2c3_lg.jpeg
RING, 18k guld och vitguld, Alton 1995, vikt ca 8,2 g
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 500 SEK
4d 12h
DAMARMBANDSUR, stål, Enicar, automatiskt urverk, 1900-talets mitt_36281a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 12h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, creoler, vikt ca 2,9 g_36229a_8dc8c50d034c1b6_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, creoler, vikt ca 2,9 g
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 12h
BROSCHNÅLAR, 2 st, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 5,4 g_36325a_lg.jpeg
BROSCHNÅLAR, 2 st, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 5,4 g
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 13h
RINGAR, 2 st, 18k guld, med röd resp grön sten, bla Stockholm 1957, tot vikt ca 6,6 g_36231a_8dc8c511120c8b5_lg.jpeg
RINGAR, 2 st, 18k guld, med röd resp grön sten, bla Stockholm 1957, tot vikt ca 6,6 g
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 12h
KLACKRING, 18k guld, med onyx, tot vikt ca 7,8 g_36230a_8dc8c50e8498519_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, med onyx, tot vikt ca 7,8 g
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
6d 12h
RING, 18k guld, 1969, med citrin, tot vikt ca 5,8 g_36226a_8dc8c50bb2ea6a9_lg.jpeg
RING, 18k guld, 1969, med citrin, tot vikt ca 5,8 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
6d 12h
BROSCH, 18k guld, vikt ca 4,6 g _36223a_8dc8c5088e32e27_lg.jpeg
BROSCH, 18k guld, vikt ca 4,6 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
6d 13h
ARMBAND, 18k vitguld, Uno A Erre, vikt ca 51,5 g_36221a_8dc8c5074af8f42_lg.jpeg
ARMBAND, 18k vitguld, Uno A Erre, vikt ca 51,5 g
Aktuellt bud25 000 SEK
Värdering30 000 SEK
6d 14h
COLLIER, 18k guld, vikt ca 26,5 g_36220a_8dc8c5067f73a8e_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, vikt ca 26,5 g
Aktuellt bud12 500 SEK
Värdering18 000 SEK
6d 14h
SILVERSMYCKEN, 3 del, sterlingsilver, sannolikt 1900-talets andra hälft _36039a_8dc8bba5583814d_lg.jpeg
SILVERSMYCKEN, 3 del, sterlingsilver, sannolikt 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 14h
SILVERSMYCKEN, 5 st, silver, 1900-talets andra hälft_36361a_lg.jpeg
SILVERSMYCKEN, 5 st, silver, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 12h
HÄNGE MED KEDJA, 18k vitguld, med safir och diamanter, tot vikt ca 4,1 g_36227a_8dc8c510665b989_lg.jpeg
HÄNGE MED KEDJA, 18k vitguld, med safir och diamanter, tot vikt ca 4,1 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
8d 12h
COLLIER, 18k guld, flätad, vikt ca 7,1 g_36533a_8dc9069411f736a_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, flätad, vikt ca 7,1 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 12h
COLLIER, 14k guld, flätad, vikt ca 22,4 g_36532a_8dc906933bd3182_lg.jpeg
COLLIER, 14k guld, flätad, vikt ca 22,4 g
Aktuellt bud6 800 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 12h
RING OCH HÄNGE, 18k guld, vikt ca 4,9 g_36522a_8dc90691657849c_lg.jpeg
RING OCH HÄNGE, 18k guld, vikt ca 4,9 g
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 13h
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 9,4 g_36520a_8dc902fe2e99bd8_lg.jpeg
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Startbud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
10d 12h
KLACKRING, 18k guld, total ca 5,1 g_36534a_8dc90694f201e87_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, total ca 5,1 g
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
10d 12h
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.10 ct, tot vikt ca 2,6 g_36208a_8dc8c50502a80c7_lg.jpeg
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.10 ct, tot vikt ca 2,6 g
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 13h
COLLIER, 3 st, horn, 1900-/2000-tal_36447a_8dc902f8cf02a47_lg.jpeg
COLLIER, 3 st, horn, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 13h
SMYCKEN, FÖRSTORINGSGLAS, ARMBANDSUR OCH FINGERBORG, bla silver, 1900-talets första hälft _36420a_8dc902fcc08882a_lg.jpeg
SMYCKEN, FÖRSTORINGSGLAS, ARMBANDSUR OCH FINGERBORG, bla silver, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 13h
SKÄRP OCH COLLIER, 6 del, 1900-/2000-tal_36451a_8dc902f994a3329_lg.jpeg
SKÄRP OCH COLLIER, 6 del, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 13h
SAMLING BIJOUTERIER, bla collier av sten och horn, 1900-/2000-tal_36449a_8dc90723337dbd0_lg.jpeg
SAMLING BIJOUTERIER, bla collier av sten och horn, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 13h
BROSCH, silver, jugend, tidigt 1900-tal_36233a_8dc8c50f1346c3f_lg.jpeg
BROSCH, silver, jugend, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 13h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_36638a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 400 SEK
12d 12h
COLLIER, 2 st, korall och pärlemo, 1900-talets mitt_36444a_8dc902fd6621744_lg.jpeg
COLLIER, 2 st, korall och pärlemo, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 12h
HÄNGE OCH BROSCHER, 3 st, silver, bla med markasiter, 1900-talets första hälft  _36414a_8dc902fc0458b4c_lg.jpeg
HÄNGE OCH BROSCHER, 3 st, silver, bla med markasiter, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 13h
COLLIER, 4 st, bla mässing och horn, 1900-talets andra hälft _36446a_8dc9068a2e2663b_lg.jpeg
COLLIER, 4 st, bla mässing och horn, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 13h
HÄNGE, 18k guld, med gröntonad sten, tot vikt ca 1 g_36423a_8dc906967482b3d_lg.jpeg
HÄNGE, 18k guld, med gröntonad sten, tot vikt ca 1 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
13d 13h
RING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5,4 g_36206a_8dc8c50dc4a34b6_lg.jpeg
RING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5,4 g
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering4 000 SEK
14d 12h
WIWEN NILSSON, collier, sterlingsilver, Lund 1960_36536b_8dc9068caefea7c_lg.jpeg
WIWEN NILSSON, collier, sterlingsilver, Lund 1960
Aktuellt bud6 000 SEK
Värdering10 000 SEK
14d 12h
RING, 18k vitguld, carmosémodell, med smaragd och åttkantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_36527a_8dc902ff2715d6a_lg.jpeg
RING, 18k vitguld, carmosémodell, med smaragd och åttkantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
14d 12h
RING, 18k vitgud, med briljantslipad diamant ca 0.20 ct, tot vikt ca 3 g_36207a_8dc8c50437309e5_lg.jpeg
RING, 18k vitgud, med briljantslipad diamant ca 0.20 ct, tot vikt ca 3 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
14d 12h
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 45,2 g_36531a_8dc906921cd956a_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 45,2 g
Startbud200 SEK
Värdering25 000 SEK
14d 12h
CARMOSÉRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och tanzanit, otydliga stämplar Stockholm 1972, tot vikt ca 5 g_36564a_lg.jpeg
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
14d 12h
ALLIANRING, 18k vitguld, med 10 åttkantslipade diamanter, vikt ca 2,3 g_36525a_8dc903001269053_lg.jpeg
ALLIANRING, 18k vitguld, med 10 åttkantslipade diamanter, vikt ca 2,3 g
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
14d 12h
SILVERSMYCKEN, 3 del, sterlingsilver, 1900-talets slut _36512a_8dc8f6a6a2bcad7_lg.jpeg
SILVERSMYCKEN, 3 del, sterlingsilver, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT