1
Alla
Allmoge
Asiatiskt Konsthantverk
Belysning
Böcker Kartor & Handskrifter
Design
Diverse
Etnografica
Glas
Keramik
Klockor
Konst
Grafik
Måleri
Fotografi
Skulptur
Leksaker
Mattor
Vapen & Militaria
Mynt & Medaljer
Möbler
Silver
Smycken
Speglar
Technica & Nautica
Textil
Vintage & Fashion
Guld
Instrument
Trädgård
Jubileumsauktion
Fordon
Det dukade bordet
Klassiskt
Retro
Contemporary
1h 21 m
ARMBAND, silver, med markasiter, 1900-talets mitt_12575a_8db216f284979ad_lg.jpeg
ARMBAND, silver, med markasiter, 1900-talets mitt
Aktuellt bud500 SEK
Värdering300 SEK
1d 1h
ARMBAND, 9k guld, vikt ca 5 g_12952a_8db26cd50b6978c_lg.jpeg
ARMBAND, 9k guld, vikt ca 5 g
Aktuellt bud950 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 2h
RINGAR OCH ÖRHÄNGEN, 6 del, 18k guld, tot vikt ca 10,3 g_12957a_8db26cc5daaaa48_lg.jpeg
RINGAR OCH ÖRHÄNGEN, 6 del, 18k guld, tot vikt ca 10,3 g
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering3 500 SEK
1d 2h
HÄNGEN, 5 st, 18k guld, vikt ca 5,5 g_12959a_8db26cc469dcccc_lg.jpeg
HÄNGEN, 5 st, 18k guld, vikt ca 5,5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
2d 1h
RING, 18k tvåfärgat guld, vikt ca 6,9 g_12927a_8db26cfc3b454ab_lg.jpeg
RING, 18k tvåfärgat guld, vikt ca 6,9 g
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering3 500 SEK
3d 2h
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 11,5 g_12953a_8db26cd439208da_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 11,5 g
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering5 000 SEK
3d 2h
SJALNÅL, silver, enligt uppgift Sandström & De Witt, Linköping_12574a_8db26d184a92469_lg.jpeg
SJALNÅL, silver, enligt uppgift Sandström & De Witt, Linköping
Aktuellt bud250 SEK
Värdering200 SEK
4d 1h
HÄNGE, 18k guld, svenska stämplar 1920, vikt ca 7,5 g_13006a_lg.jpeg
HÄNGE, 18k guld, svenska stämplar 1920, vikt ca 7,5 g
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering3 500 SEK
4d 2h
BALENCIAGA, armband, grågrönt skinn_12711a_8db26deae7028ff_lg.jpeg
BALENCIAGA, armband, grågrönt skinn
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 500 SEK
4d 2h
HALSKEDJA OCH ÖRHÄNGEN, 18k guld, tot vikt ca 3,6 g_12960a_8db26cc397cb42e_lg.jpeg
HALSKEDJA OCH ÖRHÄNGEN, 18k guld, tot vikt ca 3,6 g
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering1 800 SEK
5d 1h
SAMLING BIJOUTERIER, 2000-tal_12707a_8db26dfd20b4fe4_lg.jpeg
SAMLING BIJOUTERIER, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
5d 2h
RINGAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 8,9 g_12958a_8db26cc521f6b49_lg.jpeg
RINGAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 8,9 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 1h
HALSKEDJA OCH ARMBAND, 18k vitguld, tot vikt ca 4,3 g_12961a_8db26cc2b124b31_lg.jpeg
HALSKEDJA OCH ARMBAND, 18k vitguld, tot vikt ca 4,3 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 2h
ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, Sandström & De Witt, Linköping _12572a_8db26d20d7527fa_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, Sandström & De Witt, Linköping
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
6d 2h
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, vikt ca 9,7 g_12954a_8db26ccab6f04ed_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, vikt ca 9,7 g
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 500 SEK
7d 0h
RINGAR OCH ÖRHÄNGEN, 18k vitguld, med diamanter, tot vikt ca 6,3 g_12962a_8db26cc1f59443b_lg.jpeg
RINGAR OCH ÖRHÄNGEN, 18k vitguld, med diamanter, tot vikt ca 6,3 g
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering3 000 SEK
7d 1h
ÖRHÄNGEN, 1 par, briljantslipade diamanter tot ca 0.44 ct_13003a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, briljantslipade diamanter tot ca 0.44 ct
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering6 000 SEK
7d 1h
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 16,4 g _12955a_8db26cc123ed459_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 16,4 g
Aktuellt bud6 800 SEK
Värdering7 000 SEK
7d 2h
HÄNGE MED KEDJA, silver, Stenlya Bengtsson & Co, Stockholm 1972_12577a_8db26d1de20db78_lg.jpeg
HÄNGE MED KEDJA, silver, Stenlya Bengtsson & Co, Stockholm 1972
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK
7d 2h
 KLACKRING, 18k guld, med onyx, vikt ca 7,2 g_12951a_8db26cfaea07a1d_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, med onyx, vikt ca 7,2 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 500 SEK
8d 1h
BROSCHER, 2 st, bla förgyllt sterlingsilver _13376a_lg.jpeg
BROSCHER, 2 st, bla förgyllt sterlingsilver
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 1h
ARMBANDSUR, dam, Skagen, quartz_13148a_8db2b9efbf99492_lg.jpeg
ARMBANDSUR, dam, Skagen, quartz
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
10d 1h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med bergkristaller ca 3,50 ct/vardera, tot vikt ca 4,8 g_13377a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med bergkristaller ca 3,50 ct/vardera, tot vikt ca 4,8 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
10d 1h
COLLIER OCH BROSCH, odlade pärlor och trumlade akvamariner, lås av silver, 1900-talets andra hälft _13366a_lg.jpeg
COLLIER OCH BROSCH, odlade pärlor och trumlade akvamariner, lås av silver, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 1h
COLLIER OCH ARMBAND, 3 del, bärnsten, 1900-talets andra hälft_13332a_lg.jpeg
COLLIER OCH ARMBAND, 3 del, bärnsten, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 1h
ARMBAND, låghaltigt guld, med gammalslipad diamant, sannolikt sent 1800-tal, tot vikt ca 31 g_13369a_lg.jpeg
ARMBAND, låghaltigt guld, med gammalslipad diamant, sannolikt sent 1800-tal, tot vikt ca 31 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering5 000 SEK
11d 1h
ARMBANDSUR, 3 st, dam, Michael Kors, Swatch och Inex, quartz_13149a_8db2ba452f1725d_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, dam, Michael Kors, Swatch och Inex, quartz
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 1h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med diamanter och odlade pärlor, tot vikt ca 2,7 g_13378a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med diamanter och odlade pärlor, tot vikt ca 2,7 g
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 1h
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, lås 18k guld med opal_13372a_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, lås 18k guld med opal
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering3 000 SEK
12d 1h
ARMBAND, 5 st, tenntrådsarbeten, 1900-/2000-tal_13147a_8db2ba4604f4e8a_lg.jpeg
ARMBAND, 5 st, tenntrådsarbeten, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 1h
BROSCH, förgyllt silver, 1800-/1900-tal_13373a_lg.jpeg
BROSCH, förgyllt silver, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 2h
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, 1900-talets mitt, lås 18k guld_13354a_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, 1900-talets mitt, lås 18k guld
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
13d 0h
RING, 18k guld, med safir och mindre diamanter, tot vikt ca 3,9 g_13375a_lg.jpeg
RING, 18k guld, med safir och mindre diamanter, tot vikt ca 3,9 g
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
13d 1h
BROSCH OCH 1 PAR ÖRHÄNGEN, organisk form, 1900-/2000-tal_13374a_lg.jpeg
BROSCH OCH 1 PAR ÖRHÄNGEN, organisk form, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
14d 1h
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, 1900-talets mitt_13251a_8db2c564cf4932f_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
14d 2h
PÄRLCOLLIER, odlade vita pärlor, lås 18k vitguld_13362a_lg.jpeg
PÄRLCOLLIER, odlade vita pärlor, lås 18k vitguld
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
14d 2h
ÖRHÄNGEN OCH BROSCH, 18k guld, tot vikt ca 6,9 g_13361a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN OCH BROSCH, 18k guld, tot vikt ca 6,9 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.