Kortast tid kvar
- SmyckenRensa filter
HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
ROLEX, schatull, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
ÖRHÄNGEN OCH HÄNGE, 3 del, guld/silver, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 200 SEK
RING, 18k vitguld, vikt ca 2 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18k vitguld, vikt ca 3,1 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
RING, 18k guld, vikt ca 4 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 000 SEK
KLACKRING, 18k guld, svenska stämplar 1955, vikt ca 4,5 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 24 g
Aktuellt bud13 500 SEK
Värdering13 000 SEK
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
ARMBAND, silver, EGO, hänge Alton, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
SJALNÅL, 18k guld, med odlad pärla, vikt ca 1 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
ARMBAND OCH COLLIER, bla gulddoublé, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
COLLIER OCH ARMBAND, silver, med turkoser och emaljarbete, sannolikt 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 4,1 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikta ca 14,8 g
Aktuellt bud6 400 SEK
Värdering7 500 SEK
JACOB TOSTRUP, brosch, sterlingsilver, Norge, 1900-taelts mitt
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
HÄNGE, 18k guld, svenska stämplar, vikt ca 3,2 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering1 800 SEK
ÖRHÄNGEN,7 st, 18k guld, total vikt ca 6,1 g
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 000 SEK
ÅKE LINDSTRÖM, armring, sterlingsilver, 1972
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering2 500 SEK
SANDSTRÖM & DE WIT, 1 par örhängen, silver, Margrete Sandström, Linköping 1998
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
BROSCH, 18k guld, vikta ca 3,6 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering13 000 SEK
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
RING, sterlingsilver, 1900-talets mitt, Danmark
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
COLLIER, 18k guld, delvis pansarlänk, vikt ca 37,9 g
Startbud200 SEK
Värdering18 000 SEK
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
SAMLING SMYCKEN, bla silver, mestadels 1900-talets mitt
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
BROSCH, silver med kolsten, Israel Sundström 1925
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 20,9 g
Aktuellt bud9 200 SEK
Värdering10 000 SEK
BROSCH OCH RING, 18k guld, vikt ca 7,7 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.35 ct, tot vikt ca 2,8 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
SAMLING GULDFÖREMÅL, 5 delar, 18k guld, total vikt ca 8,3 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
Öppettider
Måndag 12.30 - 17.00
Tisdag 12.30 - 17.00
Onsdag 12.30 - 18.00
Torsdag 12.30 - 17.00
Fredag 11.00 - 15.00
Sista lördagen i månaden 11.00 - 14.00
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.