1
20h 10 m
HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal_32685a_8dc5935f4473ebd_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
20h 28 m
ROLEX, schatull, 1900-talets andra hälft _32141a_8dc4f0e8de09bc1_lg.jpeg
ROLEX, schatull, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
20h 36 m
ÖRHÄNGEN OCH HÄNGE, 3 del, guld/silver, 1900-tal_32687a_8dc59360572a308_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN OCH HÄNGE, 3 del, guld/silver, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
20h 38 m
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft _32135a_8dc4f2fe18ecd78_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 200 SEK
21h 30 m
RING, 18k vitguld, vikt ca 2 g_32846a_8dc5a00157058fb_lg.jpeg
RING, 18k vitguld, vikt ca 2 g
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
21h 32 m
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_32677a_8dc593618f9fd4b_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
21h 36 m
SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18k vitguld, vikt ca 3,1 g_32929a_8dc5ace61641b6d_lg.jpeg
SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18k vitguld, vikt ca 3,1 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
21h 38 m
RING, 18k guld, vikt ca 4 g_32720a_8dc59ffc017fba3_lg.jpeg
RING, 18k guld, vikt ca 4 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 20h
KLACKRING, 18k guld, svenska stämplar 1955, vikt ca 4,5 g_32675a_8dc59351c85614d_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, svenska stämplar 1955, vikt ca 4,5 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 20h
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 5 g_32838a_8dc5a0002732ddf_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 20h
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 24 g_32672a_8dc59348b3b21d4_lg.jpeg
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 24 g
Aktuellt bud13 500 SEK
Värdering13 000 SEK
1d 20h
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt_32769a_8dc5a2c760bb049_lg.jpeg
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 21h
ARMBAND, silver, EGO, hänge Alton, 1900-/2000-tal_32684a_8dc5935e7555eed_lg.jpeg
ARMBAND, silver, EGO, hänge Alton, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 21h
SJALNÅL, 18k guld, med odlad pärla, vikt ca 1 g_32847a_8dc5a0021dee97b_lg.jpeg
SJALNÅL, 18k guld, med odlad pärla, vikt ca 1 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 21h
ARMBAND OCH COLLIER, bla gulddoublé, 1900-talets andra hälft _32973a_lg.jpeg
ARMBAND OCH COLLIER, bla gulddoublé, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 21h
COLLIER OCH ARMBAND, silver, med turkoser och emaljarbete, sannolikt 1900-talets första hälft _32770a_8dc59ffaed3e4b6_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 20h
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 4,1 g_32835a_8dc5a003f85f8c7_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 4,1 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 20h
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal_32136a_8dc4f2fd767366b_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 20h
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikta ca 14,8 g_32719a_8dc59ffc9541fa0_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikta ca 14,8 g
Aktuellt bud6 400 SEK
Värdering7 500 SEK
3d 20h
JACOB TOSTRUP, brosch, sterlingsilver, Norge, 1900-taelts mitt_32767a_8dc59ffb82d2fa7_lg.jpeg
JACOB TOSTRUP, brosch, sterlingsilver, Norge, 1900-taelts mitt
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
3d 21h
HÄNGE, 18k guld, svenska stämplar, vikt ca 3,2 g_32676a_8dc59352648e295_lg.jpeg
HÄNGE, 18k guld, svenska stämplar, vikt ca 3,2 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering1 800 SEK
3d 21h
ÖRHÄNGEN,7 st, 18k guld, total vikt ca 6,1 g_32928a_8dc5ace4f6c8256_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN,7 st, 18k guld, total vikt ca 6,1 g
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 21h
ÅKE LINDSTRÖM, armring, sterlingsilver, 1972_32680a_8dc5935db5f6494_lg.jpeg
ÅKE LINDSTRÖM, armring, sterlingsilver, 1972
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
4d 21h
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g_32990a_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18k guld, total vikt ca 5,1 g
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 21h
SANDSTRÖM & DE WIT, 1 par örhängen, silver, Margrete Sandström, Linköping 1998_32771a_8dc59ff98d4ddbd_lg.jpeg
SANDSTRÖM & DE WIT, 1 par örhängen, silver, Margrete Sandström, Linköping 1998
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 20h
BROSCH, 18k guld, vikta ca 3,6 g_32845a_8dc5a000c7a62bf_lg.jpeg
BROSCH, 18k guld, vikta ca 3,6 g
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
5d 20h
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g_32673a_8dc5934fa20e81e_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering13 000 SEK
5d 21h
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g_32674a_8dc59350e650c86_lg.jpeg
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
5d 21h
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_32765a_8dc5a2c4739a631_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 21h
RING, sterlingsilver, 1900-talets mitt, Danmark_33191a_8dc5f9c91970828_lg.jpeg
RING, sterlingsilver, 1900-talets mitt, Danmark
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
6d 21h
COLLIER, 18k guld, delvis pansarlänk, vikt ca 37,9 g_33244a_8dc5f9ca6c2fb78_lg.jpeg
COLLIER, 18k guld, delvis pansarlänk, vikt ca 37,9 g
Startbud200 SEK
Värdering18 000 SEK
7d 20h
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g_33245a_8dc606981d8382f_lg.jpeg
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
7d 21h
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958_33192a_8dc5f9cc4795ac0_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 20h
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g_33215a_8dc5f9c9ad99670_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 20h
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g_33203a_8dc5f9c55c08071_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
8d 20h
SAMLING SMYCKEN, bla silver, mestadels 1900-talets mitt_33189a_8dc606f844ab2e4_lg.jpeg
SAMLING SMYCKEN, bla silver, mestadels 1900-talets mitt
Aktuellt bud500 SEK
Värdering500 SEK
8d 21h
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g_33466a_lg.jpeg
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 20h
 BROSCH, silver med kolsten, Israel Sundström 1925_33190a_8dc5f9cbb21bc3b_lg.jpeg
BROSCH, silver med kolsten, Israel Sundström 1925
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 21h
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 20,9 g_33243a_8dc5f9cb0a1d4e9_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, x-länk, vikt ca 20,9 g
Aktuellt bud9 200 SEK
Värdering10 000 SEK
12d 20h
BROSCH OCH RING, 18k guld, vikt ca 7,7 g_33441a_lg.jpeg
BROSCH OCH RING, 18k guld, vikt ca 7,7 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
12d 20h
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.35 ct, tot vikt ca 2,8 g_33461a_lg.jpeg
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.35 ct, tot vikt ca 2,8 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
12d 21h
SAMLING GULDFÖREMÅL, 5 delar, 18k guld, total vikt ca 8,3 g_33204a_8dc5f9c6141ac50_lg.jpeg
SAMLING GULDFÖREMÅL, 5 delar, 18k guld, total vikt ca 8,3 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 SEK