1
1d 9h
SAMLING PINS, ca 230 st, metall, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
3d 9h
ENSTENSRING, 18k vitguld, med briljantslipad diamant ca 0.22 ct, vikt ca 2,5 g
Current bid2,200 SEK
Est3,000 SEK
3d 10h
HALSKEDJA MED HÄNGE SAMT ÖRHÄNGEN, 1 par, mässing och glas, art dèco-stil, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
3d 10h
RINGAR, 2 st, silver och stål, med vita stenar, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
3d 10h
RING, 18k guld, svenska stämplar, tot vikt ca 5,9 g
Current bid5,400 SEK
Est6,000 - 7,000 SEK
3d 11h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 2,3 g
Current bid2,000 SEK
Est2,000 SEK
4d 9h
COLLIER 14k guld, Orrosimo, vikt ca 5,4 g
Current bid3,400 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
4d 10h
HÄNGEN, 2 st, 18k guld, med turkos och grön sten, tot vikt ca 1,9 g
Current bid200 SEK
Est800 SEK
4d 11h
SAMLING SMYCKEN OCH BIJOUTERIER, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
5d 9h
BROSCHER, 2 st, silver, med markasiter, 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est400 SEK
5d 9h
COLLIER, silver och stenar, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
5d 10h
HÄNGE MED KEDJA, silver, Birger Henriksson, Vrigstad 1988
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
5d 10h
ARMBAND, RING OCH ÖRHÄNGEN, silver, Wilhelm Hahne Ateljé Guld & Silver, Helsingborg 1955
Current bid550 SEK
Est700 SEK
5d 10h
COLLIER, 18k vitguld, Joans, Köping
Current bid200 SEK
Est12,000 - 14,000 SEK
5d 10h
RING, 18k vitguld, med diamanter, vikt ca 2,8 g
Current bid350 SEK
Est3,500 SEK
6d 10h
RINGAR, 4 st, silver, bla 1961 och 1996, tot vikt ca 15,9 g
Current bid200 SEK
Est300 SEK
7d 9h
HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 3,9 g
Current bid200 SEK
Est3,500 SEK
7d 9h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 0,5 g
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
7d 10h
RING, 18k guld med blå sten
RING, 18k guld med blå sten
Starting bid200 SEK
Est3,500 SEK
7d 10h
SMYCKEN, ca 20 st, silver, tot vikt ca 108 g
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
7d 10h
HALSKEDJOR MED HÄNGEN, 5 st, silver och stenar, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
7d 11h
EFVA ATTLING, collier, sterlingsilver, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
7d 11h
ARMBAND, 18k guld
ARMBAND, 18k guld
Current bid900 SEK
Est1,800 SEK
7d 11h
SAMLING BIJOUTERIER, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
8d 9h
Current bid200 SEK
Est500 SEK
8d 9h
HALSKEDJA MED HÄNGE, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 10h
ÖRHÄNGEN, 12 par, silver, 1900-/2000-tal
Current bid300 SEK
Est500 SEK
8d 10h
BIJOUTERIER OCH ARMBANDSUR, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 9h
SMYCKEN, 7 st, silver, filigranarbete
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 9h
ARMBAND, 14 k  guld
ARMBAND, 14 k guld
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 10h
FRIEDRICH BINDE, collier, sterlingsilver, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 10h
HÄNGE SAMT ÖRHÄNGEN, 3 st, 18k guld, tot vikt ca 2 g
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
9d 10h
MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
9d 10h
ARMBAND, silver, svenska stämplar VJ 1948, vikt ca 42 g
Current bid300 SEK
Est800 SEK
9d 10h
SMYCKEN, 6 del, 1900-tal
SMYCKEN, 6 del, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
9d 11h
COLLIER, 18k guld
COLLIER, 18k guld
Starting bid200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
10d 9h
SAMLING SMYCKEN, 9 st, silver/sterlingsilver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,400 SEK
10d 9h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
10d 9h
RING, 18k vitguld, med diamant ca 0.16 ct, GFAB, 1984, vikt ca 2 g
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
10d 10h
HÄNGE, RING SAMT FIL, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 9h
BROSCHER, 12 st, silver, bla Alton 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
11d 9h
HÄNGE MED KEDJA SAMT RING, koppar, Kolmården, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 9h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
11d 10h
ARMBAND, 4 st, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
11d 10h
SAMLING SMYCKEN, 6 st, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 11h
RING, 18K guld och sten, P&S, Falköping 1964
Starting bid200 SEK
Est2,200 SEK
11d 11h
HALSKEDJA MED HÄNGE, sterlingsilver och lila stenar, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK