32735 GUSUMS BRUK, 1 par kandelabrar, mässing, tidigt 1900-tal
Barockstil, för tre ljus vardera, modell nr 3, bottenstämpel Gusums Bruk 3, höjd ca 48 cm
- Konditionsrapport:Smärre repor
Värdering | 6 000 - 8 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 10/5 STÄNGT