Börjar: 24 apr 2024 14:25Avslutas: 12 maj 2024 17:00

Vårens utvalda

VÄGGSKÅP, allmoge, Härjedalen, 1800-talets andra hälft_33288a_8dc64312324be5d_lg.jpeg
VÄGGSKÅP, allmoge, Härjedalen, 1800-talets andra hälft
Slutpris9 400 SEK
Värdering4 000 SEK
VÄGGLYKTOR, 1 par, järn och glas, 1900-talets första hälft_33289a_8dc643058dd3196_lg.jpeg
VÄGGLYKTOR, 1 par, järn och glas, 1900-talets första hälft
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, kalenderomslag _33560a_8dc63669fb8e526_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, kalenderomslag
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal _33561a_8dc636740cc8116_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal
Slutpris750 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, handväska_33563a_8dc6366fbf33786_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, handväska
Slutpris2 800 SEK
Värdering4 000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990_33566a_8dc63676363fb16_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Slutpris5 000 SEK
Värdering5 000 SEK
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin_31735a_8dc6367c404b3ae_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Slutpris4 200 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal_33558a_8dc6366dc9336f3_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal_33559a_8dc636692b7f427_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Amfar Three Vanity Star", Sharon Stone för Louis Vuitton_33564a_8dc636750a4599c_lg.jpeg
Slutpris3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal_32681a_8dc64313fedb2e4_lg.jpeg
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal
Slutpris7 200 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, skålfat, porslin, "Flora Danica", 1900-tal, II sortering_33296a_8dc636826c730fb_lg.jpeg
Slutpris2 800 SEK
Värdering3 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad_29156a_8dc27f427f84bfd_lg.jpeg
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad
Slutpris3 400 SEK
Värdering5 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal_31902a_8dc4d7485269717_lg.jpeg
KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal
Slutpris3 800 SEK
Värdering5 000 SEK
KAKELUGN, fajans, Stockholm, ca 1790_32111a_8dc645a1438d174_lg.jpeg
KAKELUGN, fajans, Stockholm, ca 1790
Slutpris21 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
SMYCKESKRIN, trä, 1800-talets andra hälft _33298a_8dc6368811cc4b6_lg.jpeg
SMYCKESKRIN, trä, 1800-talets andra hälft
Slutpris5 200 SEK
Värdering3 000 SEK
GUSUMS BRUK, 1 par kandelabrar, mässing, tidigt 1900-tal_32735a_8dc643131a7f6be_lg.jpeg
GUSUMS BRUK, 1 par kandelabrar, mässing, tidigt 1900-tal
Slutpris6 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
BORDSPENDYL, förgylld brons, möjligen Sevrès, Frankrike, 1800-tal_33512a_8dc638bcaba6651_lg.jpeg
Slutpris3 400 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tage Göthlin, Tesi, 1962_33550a_8dc6368349a5d8d_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tage Göthlin, Tesi, 1962
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, signerad Ariel nr 118-E7_33285a_8dc5f9414a23594_lg.jpeg
OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, signerad Ariel nr 118-E7
Slutpris2 600 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal_33678a_8dc64608160a451_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal
Slutpris6 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK