31327 GOLVLAMPOR, 1 par, trä och metall, 2000-tal
Betsat trä och svartlackerat trä, tre ben, skärm av textil med toile de joux mönster, höjd inkl skärm ca 155 m
- Konditionsrapport:En ljushållare defekt, en ljushållare lös samt sned, skärmar med smärre bucklor, funktion garanteras ej, bruksslitage
Värdering | 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |