16410 SVEND AAGE HOLM-SØRENSEN, taklampa "Opal arch", 1950-/60-tal

16410a_8db5cfe19785582_med.jpeg
  • 16410a_8db5cfe19785582_sm.jpeg
  • 16410b_8db5cfe197e1169_sm.jpeg

Svartlackerad metall och opalglas, en ljuspunkt, höjd 19, diameter 20 cm

  • Konditionsrapport:Ej funktionstestad, smärre ytslitage

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT