16169 JOHAN BJURMAR, 1 par vaser/ljuslyktor "Mareld", Skruf för Firma Svenskt Tenn, 2000-tal

16169a_8db55f417fca62e_med.jpeg
  • 16169a_8db55f417fca62e_sm.jpeg
  • 16169b_8db55f41802d80f_sm.jpeg
  • 16169c_8db55f417f8b0ea_sm.jpeg

Bruntonat glas, signerade Svenskt Tenn J.B, etikettmärkta Skruf Sweden, höjd 11 cm

  • Konditionsrapport:Gott skick

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK