16128 HANS HEDBERG, vas, starkeldsfajans, Biot, Frankrike, signerad HHg
Beigegrön glasyr, signerad, höjd 11 cm
- Konditionsrapport:Möjligen något mindre märke
- Proveniens:Botten med äldre utställningsetikett
Värdering | 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |