15760 FÖNSTER, 6 st, 1800-/1900-tal

15760a_8db56b2d89d391a_med.jpeg
  • 15760a_8db56b2d89d391a_sm.jpeg
  • 15760b_8db56b2d88cc8a1_sm.jpeg
  • 15760c_8db56b2d949132f_sm.jpeg
  • 15760d_8db56b2d8a8fe05_sm.jpeg
  • 15760e_8db56b2d8a3809e_sm.jpeg
  • 15760f_8db56b2d89a3872_sm.jpeg
  • 15760g_8db56b2d89dda09_sm.jpeg

Välvd form, glas i olika färger, ca 150 x 55 cm

  • Konditionsrapport:Färgbortfall, renoveringsbehov, glasrutor med skador, 2 fönster saknar båge

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK