15708 GUNNAR ANDER, kandelaber, Ystad Metall, 1900-talets mitt
Svartlackerad metall, ljuskoppar av mässing, höjd 41, längd 47 cm
- Konditionsrapport:Ytslitage
Värdering | 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |