15614 PER OLOF STRÖM, vas, glas, Alsterfors 1968

15614a_8db52c5088fe576_med.jpeg
  • 15614a_8db52c5088fe576_sm.jpeg
  • 15614b_8db52c508062b9b_sm.jpeg
  • 15614c_8db52c5081965fc_sm.jpeg

Vitt opalinglas med överfång i blått, signerad och daterad PO Ström 68, höjd ca 30 cm

  • Konditionsrapport:Någon smärre repa

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK