15614 PER OLOF STRÖM, vas, glas, Alsterfors 1968
Vitt opalinglas med överfång i blått, signerad och daterad PO Ström 68, höjd ca 30 cm
- Konditionsrapport:Någon smärre repa
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |