12557 NAUTISKA OBJEKT, 4 del, 1900-/2000-tal

12557a_8db20afe2cbe9e0_med.jpeg
  • 12557a_8db20afe2cbe9e0_sm.jpeg

Tavla, miniatyrflaskskepp i vägghylla, skeppsratt samt klocka, rattens diameter 45 cm

  • Konditionsrapport:Vissa delar med åldersrelaterat slitage, klockans funktion garanteras ej

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT