- Technica & NauticaRensa filter
BORDSFOTOGENLAMPA, Primus No 994, AB Hjorth & Co, Stockholm, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering3 000 SEK
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
MODELLSKEPP, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
KIKARE, mässing, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020
Aktuellt bud600 SEK
Värdering3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad G Bergström, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
TELEFON, Ericofon, sk Kobra, LM ERICSSON, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
BANG & OLUFSEN, Beomaster Century, för cd- och kassettband
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
TAVLOR, 7 st, marin stil, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK