- Technica & NauticaRensa filter

SKEPPSLJUSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

BAROMETER, Ceko, Tyskland, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK

LJUSTER, smide, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

BANG & OLUFSEN, stereo, 6 enheter
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK

KARBIDLYKTOR, 2 st, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

FÖRSTÄRKARE, Kustom, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK