- Technica & NauticaClear filters

SKEPPSLJUSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

BAROMETER, Ceko, Tyskland, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK

LJUSTER, smide, 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

BANG & OLUFSEN, stereo, 6 enheter
Current bid1,200 SEK
Est1,500 SEK

KARBIDLYKTOR, 2 st, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

FÖRSTÄRKARE, Kustom, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK