12261 DALAHÄSTAR, 14 st, skuret trä, mestadels 1900-talets mitt

12261a_8db1bdac9a1f47d_med.jpeg
  • 12261a_8db1bdac9a1f47d_sm.jpeg
  • 12261b_8db1bdac972901c_sm.jpeg
  • 12261c_8db1bdac96a716f_sm.jpeg

Höjd 7 - 18 cm

  • Konditionsrapport:Ytslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK