12250 CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt

12250a_8db1b24254cbf25_med.jpeg
  • 12250a_8db1b24254cbf25_sm.jpeg
  • 12250b_8db1b2425953567_sm.jpeg
  • 12250c_8db1b24572db7e0_sm.jpeg

Glasyr i brunt och svart, signerad R Sweden CHS SVU, höjd 17 cm

  • Konditionsrapport:Möjligen någon smärre repa

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Carl-Harry Stålhane (1920-1990)
Sweden

I kategori Art

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.