12230 SKÅL OCH VAS, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft

12230a_8db1b1704a5635d_med.jpeg
  • 12230a_8db1b1704a5635d_sm.jpeg
  • 12230b_8db1b17048eb58c_sm.jpeg
  • 12230c_8db1b17048c291a_sm.jpeg
  • 12230d_8db1b1704a07aee_sm.jpeg

Blå dekor av blommor, monogramsignerad DB,skålen numrerad 682, skålens diameter 25, vasens höjd 22 cm

  • Konditionsrapport:Möjligen någon repa

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK