66635 SERVISPORSLIN, 24 del, "French garden", Villeroy & Boch, 19000-talets slut

Omfattade 8 mattallrikar (diameter ca 27 cm), 7 assietter (21 cm), 4 kaffefat (17 cm), skål med lock (19 cm), skål (14,5 cm), terrin med lock (22 cm) samt 2 uppläggningsfat (längd 29,5 - 37 cm)
- Konditionsrapport:Smärre repor
| Värdering | 1 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 600 SEK |