64882 GLASFÖREMÅL, 3 del, bla Gunnar Ander, 1900-talets andra hälft

GLASFÖREMÅL, 3 del, bla Gunnar Ander, 1900-talets andra hälft
  • GLASFÖREMÅL, 3 del, bla Gunnar Ander, 1900-talets andra hälft

Skål rött glas sannolikt Monica Bratt Reijmyre, flakong etikettmärkt Gunnar Ander Lindshammar, ask turkostonat glas etikettmärkt Ekenäs, skålens höjd ca 10 cm

  • Konditionsrapport:Askens mynning med nagg

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)299 SEK